NLogo İstanbul Temsilcisi Sizi Arasın
NLogo İstanbul

NLogo İstanbul

Özyurtlar
İSTANBUL / ESENYURT
Projede Fırsat
NLogo İstanbul Temsilcisi Sizi Arasın
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız. Kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

NLogo İstanbul PROJE ÖZELLİKLERİ

İstanbul'un yenilenen ve değerlenen bölgelerinden Esenyurt'ta Özyurtlar İnşaat güvencesiyle Nlogo İstanbul projesi hayata geçiyor. Sektörde edindiği tecrübe ve birikimi yeni nesil projelerine aktaran Özyurtlar imzasıyla yükselen Nlogo İstanbul, 310 bin metrekarelik inşaat alanıyla dikkat çekiyor. 2 bin 679 konut ve 87 ticari üniteli 'Cadde İstaNbul' adı verilecek bölümden oluşacak Nlogo İstanbul, şehrin kalbinde lüks ve konforun eşsiz buluşmasını farklı bir konsept ile sunuyor.

Zengin peyzaj alanı, estetik mimarisi ve seçkin mağazalarıyla da butik alışveriş keyfini sizlere doyasıya yaşatacak Cadde İstaNbul'uyla Nlogo İstanbul, bölgenin yeni sembolü oluyor.

Özellikle 'mutlu ev sahipleri' yaratmayı hedeflenen projede kusursuz teknik donatılar hayatınızı kolaylaştırırken konforu rutininiz haline geliyor. Deprem yönetmeliğine uygun alt yapısıyla Nlogo İstanbul, güvenliğinizi önceliyor. Sosyal donatı alanlarının zenginliğiyle de Nlogo İstanbul, keyifli ve eğlenceli bir hayata ev sahipliği yapıyor.

Projede, her ihtiyaca cevap verecek büyüklükte daire seçeneği bulunuyor. Projede büyüklükleri 40 ila 175 metrekare arasında değişen 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edilmiş daire seçenekleri yer alıyor.

Aralık 2017'de teslim edilmesi planlanan otopark ve güvenlik hizmetlerinin de içindde yer aldığı projenin özellikleri arasında açık/kapalı yüzme havuzları, Türk hamamı, sauna, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, sinema, yürüyüş parkuru, basketbol sahası, AVM ve süs havuzu da bulunuyor.

 

NLogo İstanbul Nerede?

Projenin HABERLERİ

Nezih Bir Hayatın Anahtarı; NLogo İstanbul

Nlogo İstanbul’un Dükkanları Açık Artırmaya Çıkıyor

Özyurtlar, Cadde Dükkanlarını Açık Artırmayla Satışa Sunuyor

Nlogo İstanbul’da Konut Teslimleri Başladı

Nlogo İstanbul'da Teslimler Başladı