Loza Evleri

Loza Evleri

Güçlü İnşaat
İSTANBUL / BAĞCILAR
Loza Evleri
Loza Evleri

Loza Evleri PROJE ÖZELLİKLERİ

İstanbul Avrupa Yakası’nın yıldız projelerinden Loza Evleri, Bağcılar’ın merkezinde hızla yükseliyor. 7,050 metrekare inşaat alanına sahip Loza Evleri projesi, Güçlü İnşaat A.Ş. imzası taşıyor. 2 Blok halinde yükselen Loza Evleri'nin her bloğu 14 kattan oluşuyor ve projede toplam 162 daire yer alıyor. 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde dizayn edilen Loza Evleri, lüks site konseptiyle hayatınıza yatırım ve prestij getiriyor.

Estetik mimari tasarımı, geniş sosyal imkanları ve yaşam standardınızı arttıracak konumu sayesinde Loza Evleri; kaliteli, huzurlu, konforlu ve güvenli bir yaşamın kapılarını sizler için aralıyor. Her yaşa, zevke ve ihtiyaca yönelik inşa edilen proje  "mahalle" sıcaklığını değerli sakinlerine sunmak için tasarlanıyor. 

Bağcılar’ın merkezinde konumlanan Loza Evleri projesi; hastane, E-5, metro, tramvay, eğitim kurumları ve sosyal yaşam noktalarına yakın mesafede bulunuyor. Tramvaya 1 dakika, metroya 5 dakika yürüme mesafesinde bulunan Loza Evleri projesi, ulaşım avantajının yanı sıra; kentin her yerine yakın mesafedeki konumu ile de dikkat çekiyor.

Sağlık kuruluşlarına yakın konumda hayata geçirilen Loza Evleri; Medipol Üniversitesi Hastanesi, Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Safa Hastanesi, Esenler Medipol Hastanesi, İstanbul Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Bahçelievler Devlet Hastanesi, İstanbul Göz Hastanesi ve Dentaydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'ne kolay ulaşım imkanı sağlıyor. 

Alışveriş keyfini doyasıya yaşamak isteyenler için; Kale Outlet Center, Metro Grossmarket, Güngören Park AVM, Merter Real Avm, Meydan Merter, Esenler Espri AVM, Cetinkaya Alışveriş Merkezi ve Star Arena, Loza Evleri'ne yakın mesafede yer alıyor. 

2 bloktan oluşan proje 4 bin 500 metrekare büyüklüğündeki yeşil alanı ile ferah bir yaşam alanı, farklı tipteki daireleri ile de yatırımcısına kullanım kolaylığı sunuyor. Toplam 162 konforlu konuttan ve çeşitli ihtiyaçlara cevap vermek üzere 6 adet ticari birimden oluşan Loza Evleri projesi, Merter-Bağcılar aksında yatırımcılara karlı ve ayrıcalıklı bir hayatın kapılarını aralıyor.

Günlük stresinizi Loza Evleri'nin sosyal alanlarında atabilir, misafirlerinizi bu alanlarda ağırlayabilirsiniz. Çocuklarınızı doğayla iç içe büyütmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Ferah ve aydınlık iç mekanları kadar sosyal donatıları ile de keyifli bir yaşam sunan Loza Evleri projesi, güvenlik, çocuk oyun parkları, çocuklar için futbol ve basketbol sahası, kapalı özel otopark alanı, sauna, fitness, yürüyüş alanları, kamelya, süs havuzları ve yaz kış kullanıma uygun kapalı yüzme havuz olanaklarına sahip.

Loza Evleri projesinde, dairelerin büyüklükleri 113 ila 304 metrekare arasında değişiyor. 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden oluşan Loze Evleri'nde dairelerin Mayıs 2018’de sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

LOZA EVLERİ PROJESİ FİYATI

Bağcılar'ın en özel projelerinden birisi olan ve Güçlü İnşaat A.Ş. imzası taşıyan Yeni Nesil Eyüp projesinin fiyatı herkes tarafından merak ediliyor. Sayfamızın üst kısmında bulunan form alanını doldurarak projenin fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Loza Evleri Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

İstanbul’da Yatırım ve Oturum İçin En Karlı 5 Proje

Bağcılar'ın çehresini değiştiren proje; Loza Evleri

İstanbul'da Yatırım Ve Oturum İçin En Karlı 5 Proje