DETAYLI BİLGİ
FIRSATLAR
tel
Ev almanın en avantajlı yolu...
GÜNCEL KONUT HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ
İncek Bella Pais Konutları Temsilcisi Sizi Arasın
İncek Bella Pais Konutları

İncek Bella Pais Konutları

Barış İnşaat Gayrimenkul
ANKARA / ÇANKAYA
Projede Fırsat
İncek Bella Pais Konutları Temsilcisi Sizi Arasın
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon,SMS ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

İncek Bella Pais Konutları PROJE ÖZELLİKLERİ

İncek Bella Pais Konutları, Ankara'da inşa edilmesine rağmen, adını farklı yaşam tarzı ve konforlu evleriyle bilinen Kıbrıs'ın gözde köylerinden olan Bella Pais Köyü'nden  alıyor.

İncek Bella Pais Konutları Proje Özellikleri

İncek Bella Pais Konutları projesi, mimarisi, lokasyonu ve sosyal donatıları ile yatırımcılardan büyü beğeni topluyor. İncek Bella Pais Konutları projesi, adını aldığı Kıbrıs'ın gözde köyünü, bütün özellikleriyle Ankara incek’te hayata geçiriyor.

Barış İnşaat tarafından tasarlanan projenin inşasında yer alacak her konut blokunu ön kısmında projenin adını aldığı Bella Pais Köyü'nün konsepti inşa edilecek. Böylece yatırımcılara ve çocuklarına, lüks yaşam içerisinde köy hayatının natürel güzelliğini yaşama fırsatı sunulacak

İncek Bella Pais Konutları Projesi Kat Planları

İncek Bella Pais Konutları projesi, 2 yatay 3 dikey olmak üzere toplam 5 blokta, 18 ayrı daire tipi ve 433 daireden oluşuyor. Projede, 1+1'den 5+1'e kadar farklılık gösteren konut alternatifleri mevcut. İncek Bella Pais Konutlarında, konutlar 61 metrekare ila 244 metrekare arasında değişen büyüklüklerden oluşuyor. Öte yanda; 3 metre 20 santim tavan yüksekliğine sahip konutlar 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde tasarlandı.

İncek Bella Pais Konutları; 1+1 daireler 61,27 metrekare ile 76,71 metrekare, 2+1 daireler 105 metrekare ile 149,12 metrekare arasında, 3+1 daireler 122,43 metrekare ile 260,35 metrekare arasında, 4+1 daireler 172,40 metrekare ile 289,10 metrekare arasında, 5+1 daireler ise 244,69 metrekare büyüklüğe sahip.

İncek Bella Pais Konutları Projesi Nerede?

İncek Bella Pais Konutları, Ankara’nın  önemli markalarından Barış İnşaat tarafından Başkent’te bir Akdenizli ayrıcalığı ile hayata geçiriliyor. Proje, “İncekte bir Akdenizli, hem bir eviniz hem de bir köyünüz olsun” mottosu ile inşa ediliyor.

Bella Pais Konutları, adını Kıbrıs Beşparmak dağlarında yer alan  ve muhteşem Girne manzarasına hakim konumu, yüksek tavanlı evleri, bahçelerinde limon, portakal, mandalina ve incir ağaçlarını yükseldiği doğa harikası bir köyden alıyor. Bu nedenle Ankara İncek’te hayat bulan projenin, mimarisi  kadar  peyzaj düzenlemesinde de adını aldığı köyden esinlenildi. İncek Bella Pais Konutları projesi, İncek - Alacaatlı Mahallesi 06810 Çankaya-Ankara adresinde konumlanıyor.

İncek Bella Pais Konutları Projesi Yakın Çevre

İncek Bella Pais projesi, Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı’na 3,90 kilometre, İncek Bulvarı’na 7,30 kilometre, Eskişehir yoluna 11 kilometre, Konya yoluna 12 kilometre, Kızılay’a yaklaşık 23 kilometre, metroya 8,70 km mesafede yer alıyor.

İncek Bella Pais Konutları Projesi Sosyal Donatıları

İncek Bella Pais Konutları projesinin sosyal donatıları arasında:  kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, spa, basketbol sahası, tenis kortu, yürüyüş parkuru, göletler ve kafeler, piknik alanları, mini değirmen ve taş yolları ile otantik mekanları mevcut.

İncek Bella Pais Konutları Projesi Teslim Tarihi

İncek Bella Pais Konutları projesinde yer alan konutların, Mart 2021'de hak sahiplerine alıcısına teslim edilmesi hedefleniyor.

İncek Bella Pais Konutları Nerede?

Projenin HABERLERİ

İncek Bella Pais Konutları Tanıtım Filmi

Fırsat Projeleri

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy

İSTANBUL / KADIKÖY

Şehrin Dışında Değil Tam Merkezinde

Şehrin Dışında Değil Tam Merkezinde

Haftanın Fırsat Projesi 3

İSTANBUL / KAĞITHANE

Kaçırılmayacak Fırsat...

Kaçırılmayacak Fırsat...

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

Mabeyn Sahil

İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ

Ultra Lüks Deniz Manzaralı Daireler...

Ultra Lüks Deniz Manzaralı Daireler...

Sinpaş Marina Ankara

ANKARA / ÇANKAYA

Sinpaş'ta 0,98 Vade Oranıyla Ev Alması 5 Dakika

Sinpaş'ta 0,98 Vade Oranıyla Ev Alması 5 Dakika