Ev almanın en avantajlı yolu...

Barış İnşaat Gayrimenkul

ÇANKAYA / ANKARA
90 312 231 96 80

Barış İnşaat Gayrimenkul Temsilcisi Sizi Arasın

Barış İnşaat Gayrimenkul

Barış İnşaat, gayrimenkul-inşaat sektörün köklü firmalarından biri olarak 50 yıldır inşaat alanında aile şirketi olarak ticari faaliyetlerini sürdürmekte ve şuanda ailenin üçüncü kuşağı tarafından temsil edilmektedir.

Barış inşaat kurucusu Mehmet Akyüz, şirket kuruluşundan bu yana geçen sürede Ankara ağırlıkta olmak üzere, Türkiye’nin bir çok  kentinde  konut, lüks konut, villa, iş merkezleri ve taahhüt projelerini başarıyla hayata geçirmiştir.Barış İnşaat aynı zamanda, KKTC'de Anadolu Co. Ltd. adı  firma çatısı altında gayrimenkul ve taahhüt işleri yaparak, yeni projelerini hayata geçirmeye devam ediyor. Şirket, bugüne kadar inşa ettiği bütün projelerinde yüksek kalite ve asla esnetmediği çalışma prensipleriyle sektörde bilinip saygı görmektedir.

Hayata geçirip inşa ettiği  gayrimenkul ve kamu projelerinde  öncelikle “hedef, kalite, bütçe, zamanlama, iş güvenliği” konularına azami ölçüde önem vermektedir.  Barış İnşaat; yapımına devam ettiği, teslim ettiği bütün projelerinde konforlu, sağlıklı, sağlam, değerli ve estetik olması temel ilkesi kapsamında çalışmalarını yürütmektedir.

Öte yandan sektörel çalışmalarında proje yapı kalitesini; ISO 9001, OHSAS 18001 ve ISO 14001 kalite sistemleri ile belgelemiştir. Sektörde saygın bir yere sahip olan ve faaliyetlerini 3 kuşaktır başarıyla sürdüren Barış inşaat bu süreçte yüzlerce toplu konut, site, villa ile spor kompleksi, iş merkezi, hastane ve gençlik merkezi inşa etti.

Firmanın Projeleri

İncek Bella Pais Konutları

İncek Bella Pais Konutları

İncek Bella Pais Konutları projesi, Ankara İncek'te 18 ayrı daire tipi ve 1+1 den 5+1 e kadar farklı konut seçeneği ile ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor.

FirmadanHaberler

İncek Bella Pais Konutları Tanıtım Filmi

İncek Bella Pais Konutları Tanıtım Filmi

İncek Bella Pais Konutları, Ankara İncek'te 1+1 den 5+1 e kadar farklı konut seçeneği ile ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Destek İçin Tıklayın
yukarı