Hasbahçe Evleri Temsilcisi Sizi Arasın
Hasbahçe Evleri

Hasbahçe Evleri

GenYap
İSTANBUL / KAĞITHANE
Projede Fırsat
Hasbahçe Evleri Temsilcisi Sizi Arasın
Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikasını okudum ve kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
Hasbahçe Evleri kampanyalarından telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Hasbahçe Evleri PROJE ÖZELLİKLERİ

İstanbul’un gözde yerleşim yerlerinden Kâğıthane bölgesinde hayata geçirilen Hasbahçe Evleri projesi GENYAP, BAUTİM ve ÖZMA proje ortaklığı ile yükseliyor. Arsa alanı 2 bin metrekare olarak açıklanan projenin toplam inşaat alanı 16 bin metrekareye ulaşıyor. İstanbul'da şehir içinde konforlu bir hayat alanı sunmak için inşa edilen Hasbahçe Evleri, iş imkanları ve sosyal olanakları ile dikkat çekiyor.

14 katlı 2 blok halinde yükselen Hasbahçe Evleri projesinde, toplam 119 adet daire yer alıyor. Hasbahçe Kâğıthane projesinde yer alan daireler standart 2+1 tipinde inşa ediliyor ve alanları brüt 105 metrekare olarak tasarlanıyor. Projede isteğe bağlı olarak hem açık hem de kapalı mutfak seçenekleri sunuluyor. 

Hasbahçe Evleri'nin sunduğu sosyal olanaklar arasında kapalı otopark, spor salonu, sauna, çocuk oyun parkı ve site güvenliği yer alıyor. 

Hasbahçe Evleri projesi, Hasbahçe Mesire Alanı'nın üzerindeki konumu ile daire sahiplerine istediklerinde vakit geçirebilecekleri ferah bir yaşam alanı sunuyor. Peyzaj alanı 2 bin 500 metre olarak belirtilen proje, merkezi konumu ile de konut sahiplerinin hayatını kolaylaştırıyor. Taksim, Beşiktaş ve Şişli gibi şehrin merkezi noktalarına 15’er dakikalık, Kağıthane Metro Durağı’na ise sadece 3 dakikalık uzaklıkta  konumlanıyor.

Hasbahçe Evleri Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Hasbahçe Kağıthane Evleri’nde Lansman Fırsatları Sürüyor