Hasbahçe Kağıthane Evleri'nde Lansman Fırsatları Sürüyor

GENYAP, BAUTİM ve ÖZMA proje ortaklığı imzası taşıyan Hasbahçe Kağıthane Evleri’nde lansman fırsatları yaz aylarına özel uzatıldı.

Hasbahçe Kağıthane Evleri'nde Lansman Fırsatları Sürüyor
09.08.2017 - Çarşamba

İsmini Kağıthane’nin gözbebeği Hasbahçe’den alan Hasbahçe Kağıthane Evleri projesinde lansmana özel yüzde 15 indirim fırsatı yaz aylarına özel olarak uzatıldı. 15 er katlı 2 bloktan oluşacak olan projede blokların 8’er katı tamamlanmış durumda. Yaklaşık 2 bin 200 metrekare arsa alanında yükselen proje toplam 119 daireden oluşuyor.
Tamamı 2+1 dairelerden oluşan Hasbahçe Kağıthane Evleri projesinde, isteğe göre kapalı mutfak veya açık mutfak seçenekleri bulunuyor.

Şehrin içinde konforlu bir site yaşamını konut alıcılarıyla buluşturan Hasbahçe Evleri’nde kapalı otopark, spor salonu, sauna, çocuk oyun parkı ve site güvenliği yer alıyor.
Sizleri şehrin merkezinde ferah bir yaşama davet eden projenin etrafında üniversiteler, hastaneler, ofis projeleri bulunması bölgeyi daha da önemli hale getiriyor.

Hasbahçe Evleri projesi 2017 sonunda açılacak olan Kağıthane Merkez metro durağına 3 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor. Tek otobüsle tüm merkezi noktalara ulaşım imkanı sunan proje ayrıca Taksim, Şişli, Beşiktaş gibi şehrin merkezi noktalarına 15’er dakika yakınlıkta bulunuyor.
 

Fırsat Projeleri