Zin D Zer'de Krediniz Ve Tapunuz Hazır!

İstanbul Çekmeköy bölgesinde hayata geçirilen Zin D Zer projesinde başlatılan ödeme kampanyası ile ev almak isteyen herkese hazır kredi ve hemen teslim tapu fırsatı sunuluyor.

Zin D Zer'de Krediniz Ve Tapunuz Hazır!
14.03.2018 - Çarşamba

Zin D Yatırım tarafından yükselen Zin D Zer projesinde sunulan ödeme kampanyasında konut sahip olmak isteyenlerin banka kredileri ve tapuları hazır.

İstanbul Çekmeköy bölgesinde hayata geçirilen Zin D Zer projesinde başlatılan ödeme kampanyası ile ev almak isteyen herkese hazır kredi ve hemen teslim tapu fırsatı sunuluyor.

Hazıra Konacaksınız

Zin D Yatırım tarafından İstanbul’un gözde yatırım bölgelerinden Çekmeköy mevkiinde hayta geçirilen Zin D Zer projesinde ev sahibi olmak artık daha kolay. Çekmeköy'ün en iyi lokasyonunda yükselen Zin D Zer'de tapunuz, banka krediniz ve şirket finansmanınız hazır. Çekmeköy’ün Turgut Özal Bulvarı mevkiinde inşa edilen Zin D Zer projesinde sunulan ödeme kampanyası ile konut sahibi olanların tapusu, banka kredisi ve şirket bünyesinde finansmanı hazır bir şekilde konut sahibi olmak isteyenlere sunuyor.

Fiyatlar 249 Bin Liradan Başlıyor

Zin D Zer projesinde daireler minimum 249 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Hem konut hem de ticari yaşamı bir araya getiren projede 157 adet rezidans daire ve 73 dükkan bulunuyor. 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tiplerinin yer aldığı Zin D Zer projesi 2 bloktan oluşacak şekilde inşa ediliyor.

Teslimler 2019’da

Daire sahipleri için konforlu bir yaşam sunan Zin D Zer projesi üç katta bulunan dükkanlar ferah koridorlar, geniş galeri boşlukları, yürüme alanları, dış mekândaki avlusu ve mimari tasarımı ile bölgenin adeta çekim ve ticaret merkezi konumunda. Zin D Zer projesinin 2019 yılının Eylül ayı itibariyle tamamlanarak teslim edilmesi planlanıyor. 

Ulaşılabilir Konfor

Daire sahipleri için ulaşılabilir lüksün kapılarını açan Zin D Zer projesinde, fitness center, sauna, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, Türk Hamamı ve oyun alanları gibi sosyal olanaklar yer alıyor. Tamamlandığında 27 bin metrekare kapalı alana sahip olacak olan Zin D Zer projesi 22 milyon dolarlık yatırım bedeline sahip.

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUNUZ
Projede Firsat'a ait tüm kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

Fırsat Projeleri