Zin D Zer Temsilcisi Sizi Arasın
Zin D Zer

Zin D Zer

ZİN D Yatırım
İSTANBUL / ÇEKMEKÖY
Projede Fırsat
Zin D Zer Temsilcisi Sizi Arasın
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız. Kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Zin D Zer PROJE ÖZELLİKLERİ

Çekmeköy’ün Turgut Özal Bulvarı mevkiinde 7 bin metrekarelik alanda hayata geçirilen Zin D Zer projesi, Zin D Yatırım tarafından yükseliyor. 157 adet rezidans daire ve 73 dükkandan oluşan proje, konut ve ticari yaşam alanlarını bir araya getiren karma yaşam konseptinde tasarlanıyor. 

2 bloktan oluşacak şekilde yükselen Zin D Zer projesinde yer alan daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak tasarlandı. 1+1 daireler 60 metrekare, 2+1 daireler 77 ile 87 metrekare, 3+1 daireler 108 ile 113 metrekare arasında büyüklüğe sahip.  Daire sahipleri için konforlu bir yaşam sunan Zin D Zer projesinde fitness center, sauna, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, Türk Hamamı ve masa tenisi, bilardo, dart alanlarının yer aldığı oyun alanları sakinlerin keyifli dakikalar geçirmeleri için sunulan sosyal olanaklar arasında bulunuyor. 22 milyon dolarlık yatırım bedeli ile yükselen Zin D Zer projesi tamamlandığında 27 bin metrekare kapalı alana sahip olacak. Konut ve ticari alan sakinlerinin araçlarını rahatça park edebilmeleri için kapalı otopark hizmeti de sunuluyor.

Karma yaşam konsepti olarak tasarlanan Zin D Zer projesinde üç katta ticari alanlar yer alıyor. Geniş koridor ve yürüme alanlarına sahip ticari üniteler mimari yapısı ile bölgenin ticaret merkezi konumuna aday olmaya hazırlanıyor.  

ZİN D ZER PROJESİ TESLİM TARİHİ

2017 yılı itibariyle hafriyat çalışmaları devam eden Zin D Zer projesinin 2019 yılının Eylül ayı itibariyle tamamlanarak teslim edilmesi planlanıyor.

ZİN D ZER PROJESİNE YAKIN ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

İkea Meydan, Beşyıldız AVM, İdealist Çekmeköy AVM, Happy Center AVM Taşdelen, SancakPark,

ZİN D ZER PROJESİNE YAKIN HASTANELER

Özel Sancaktepe Bölge Hastanesi, Özel Estevia Boğaziçi Tıp Merkezi, Çamlik Aile Sağlığı Merkezi, FSM Tıp Merkezi, Via Hospital Sancaktepe, Alemdağ Devlet Hastanesi, Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Cekmekoy 1 nolu Aile Sagligi

ZİN D ZER PROJESİNE YAKIN OKULLAR

Çekmeköy Final Okulları, Özel Sancaktepe Birikim Koleji, Okyanus Koleji Cekmekoy Kampusu, Saint-Joseph Lisesi Eğitim Vakfı Özel Küçük Prens İlkokulu ve Ortaokulu, Avrupa Koleji Cekmekoy, Sultanlar İlköğretim Okulu, SEV American College, Küçük Ülkü İlköğretim Okulu, Çekmekoy Mehmetcik Anadolu Lisesi, Hisar Yapi Ilkogretim Okulu

.

Zin D Zer Nerede?

Projenin HABERLERİ

Zin D Zer Projesinde Hazıra Konacaksınız!

Zin D Zer’de Krediniz ve Tapunuz Hazır!

Çekmeköy Emlak Endeksi Konut ve Bölge Analizi

Fırsat Projeleri