Zin D Zer Projesinde Hazıra Konacaksınız!

İstanbul’un Çekmeköy mevkiinde Zin D Yatırım tarafından yükselen Zin D Zer projesinde başlatılan kampanya ile daire sahibi olmak artık çok kolay. Çekmeköy'ün en iyi lokasyonunda hayata geçirilen Zin D Zer'de tapunuz, banka krediniz ve şirket finansmanınız hazır bir şekilde sizi bekliyor.

Zin D Zer Projesinde Hazıra Konacaksınız!
07.03.2018 - Çarşamba

Çekmeköy'ün en iyi lokasyonunda hayata geçirilen Zin D Zer'de tapunuz, banka krediniz ve şirket finansmanınız hazır bir şekilde sizi bekliyor.

Zin D Yatırım tarafından Çekmeköy’ün Turgut Özal Bulvarı mevkiinde hayata geçirilen Zin D Zer projesinde hazır yaşam sizi bekliyor.

Kolaylık Sunan Kampanya

İstanbul’un Çekmeköy mevkiinde Zin D Yatırım tarafından yükselen Zin D Zer projesinde başlatılan kampanya ile daire sahibi olmak artık çok kolay. Çekmeköy’ün Turgut Özal Bulvarı bölgesinde hayata geçirilen Zin D Zer projesinde sunulan ödeme kampanyası ile konut sahibi olanların tapusu, banka kredisi ve şirket bünyesinde finansmanı hazır.

Minimum Fiyat 249 Bin TL

Hem konut hem de ticari yaşamı bir araya getiren Zin D Zer projesinde daireler minimum 249 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 157 adet rezidans daire ve 73 dükkandan oluşan proje, konut ve ticari yaşam alanlarını bir araya getiren karma yaşam konseptinde tasarlanıyor. 2 bloktan oluşacak şekilde yükselen Zin D Zer projesinde yer alan daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tipleri mevcut. 

2019’da Teslim

2017 yılı itibariyle hafriyat çalışmaları devam eden Zin D Zer projesinin 2019 yılının Eylül ayı itibariyle tamamlanarak teslim edilmesi planlanıyor. Daire sahipleri için konforlu bir yaşam sunan Zin D Zer projesi üç katta bulunan dükkanlar ferah koridorlar, geniş galeri boşlukları, yürüme alanları, dış mekândaki avlusu ve mimari tasarımı ile bölgenin adeta çekim ve ticaret merkezi konumunda. 

Konforlu Yaşam

Daire sahipleri için birçok ayrıcalığı bulunan Zin D Zer projesinde, fitness center, sauna, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, Türk Hamamı ve oyun alanları gibi sosyal olanaklar yer alıyor. 22 milyon dolarlık yatırım bedeli ile yükselen Zin D Zer projesi tamamlandığında 27 bin metrekare kapalı alana sahip olacak.

Fırsat Projeleri

Zin D Zer

İSTANBUL / ÇEKMEKÖY

Zin D Zer

Zin D Zer

Skyland İstanbul

İSTANBUL / ŞİŞLİ

En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar

En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar

Makyol Santral

İSTANBUL / ESENYURT

Makyol Santral'de Ödemelerinizi Erteleyin

Makyol Santral'de Ödemelerinizi Erteleyin

Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Strada Bahçeşehir'de Haftanın Fırsatı

Strada Bahçeşehir'de Haftanın Fırsatı

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

Sizi Ev Sahibi Yapacak Öneriler AND Pastel'de

Sizi Ev Sahibi Yapacak Öneriler AND Pastel'de

Merkez Ankara

ANKARA / YENİMAHALLE

Ankara'nın Gerçek Merkezinde Millet Bahçesine Komşu Yaşayın

Ankara'nın Gerçek Merkezinde Millet Bahçesine Komşu Yaşayın