Yck Mimarlık Yapı İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. Kuruldu

Yck Mimarlık Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 1 milyon TL sermaye ile 10.08.2017 tarihinde kurularak faaliyetlerine başladı.

Yck Mimarlık Yapı İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. Kuruldu
10.08.2017 - Perşembe

Yck Mimarlık Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 1 milyon TL sermaye ile 10.08.2017 tarihinde kurularak faaliyetlerine başladı. 

Yck Mimarlık Yapı İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. "İnşaat taahhüt ve müteahhitlik isleri yapmak, resmi ve özel inşaatlar yapmak. Resmi ve özel kamu kurum ve kuruluşların inşaat isleri, tüneller, limanlar, fabrikalar, yollar, köprüler, bentler, barajlar, lojmanlar, idare binaları gibi yapılar, resmi kurum ve hizmet binaları, beton, asfalt, karayolu, liman binaları, is hanları, ticari yapılar, atölyeler, imalathaneler ile her türlü toplu konut, kooperatif meskenleri, kara ve demir yolları, hava meydanları, istasyonlar, otogarlar, otoparklar, garajlar, çarsı mağaza, pazar işyeri, otel, motel, villa, pansiyon, hastane, cami, dispanser, sağlık merkezleri, ilk yardım tesisleri ve .......ana sözleşmesinde yazılı işler." konularında faaliyet gösterecek.

Yck Mimarlık Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Yakuplu Mah. M.Fevzi Çakmak Cad N.69/2 Beylikdüzü adresinde faaliyet gösterecek.
 

Fırsat Projeleri