Yahya Kaptan Terrace Evleri Satışta

Kocaeli'de yükselen Yahya Kaptan Terrace Evleri konut projesi 1. etap satışa çıktı. Yuvam Akarca Mevkiinde yükselen, leed sertifikalı ve içinde market ile tüm eğitim kurumlarını barındırması sebebiyle birçok ilki buluşturan Kocaeli Konut Projeleri içinde yer alan karma proje Yahya Kaptan Terrace Evler 1. Etap satışa sunuldu.

Yahya Kaptan Terrace Evleri Satışta
28.05.2018 - Pazartesi

Kocaeli'de yükselen Yahya Kaptan Terrace Evleri konut projesi 1. etap satışa çıktı. Yuvam Akarca Mevkiinde yükselen, leed sertifikalı ve içinde market ile tüm eğitim kurumlarını barındırması sebebiyle birçok ilki buluşturan karma proje Yahya Kaptan Terrace Evler 1. Etap satışa sunuldu.

Kent Proje tarafından satışa sunulan Yahya Kaptan Terrace Evler Projesi, 300 milyon liralık yatırımıyla dikkat çekiyor. 35 dönümlük alanda 600 konutun yanı sıra kapalı ve açık havuz, sauna, Türk hamamı, spor salonu, basketbol, voleybol ve mini futbol sahaları, etkinlik alanları ile kapalı otopark gibi sosyal donatılarıyla beğeni toplayan projede, aynı zamanda sakinlerinin ihtiyaçlarını karşılayabileceği büyük bir market, kreş ile ulaşım ve güvenlik endişesi yaşamadan çocuklarını gönderebilecekleri ilkokul ve lisesinin olduğu bir özel okul da yer alacak. 

DİKKAT ÇEKEN LOKASYON

Yahya Kaptan'ın hemen yanı başında yükselen Yahya Kaptan Terrace Evler, aynı zamanda Leed Sertifası’na sahip ilk proje olarak da ön plana çıkıyor. Uluslararası yeşil bina sertifikası anlamına gelen Leed Sertifikası sayesinde projedeki el yıkama suyu bir yerde depolanıp arıtıldıktan sonra geri dönüşümü sağlanarak çevre sulama ve tuvalet rezervuarlarında kullanılmış olacak. Ayrıca konutların çatılarına kurulacak güneş enerjisi panelleri sayesinde yaklaşık 70-80 kilowatt elektrik üretimi sağlanarak, bütün sosyal tesis ve çevre aydınlatmaları da karşılanacak.

Proje doğa ile iç içe, otogara ve TEM bağlantısına mesafesi 1.5 kilometre olmakla birlikte toplu taşıma araçlarının sürekli geçtiği bir konumda yükseliyor.

AKILLI EV SİSTEMLERİ BULUNUYOR

Bu arada 4 mimar ile 1.5 yıllık çalışma sonrasında başlanan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edilmiş dairelerin yanı sıra villa tipi evler de yer alacak. 70 ila 400 metrekare arasında değişen büyüklükte küçük, orta, büyük ev arayışında olan ailelerin taleplerini karşılıyor. Bütün daireler ve villalarda akıllı ev sistemlerinin yanı sıra yerden ısıtma, özel tasarım mutfak dolapları ile ankestre setler de bulunuyor.

Fırsat Projeleri

Makyol Santral

İSTANBUL / ESENYURT

Makyol Santral'de Ödemelerinizi Erteleyin

Makyol Santral'de Ödemelerinizi Erteleyin

Uplife Kadıköy

İSTANBUL / KADIKÖY

Uplife Kadıköy'de %25 İndirim Avantajı

Uplife Kadıköy'de %25 İndirim Avantajı

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Gayrimenkulde Son Dakika

Gayrimenkulde Son Dakika

Yücelpark

İSTANBUL / KARTAL

Yücelpark'ta %25 İndirim Avantajı

Yücelpark'ta %25 İndirim Avantajı

Nevbahar Üsküdar

İSTANBUL / ÜSKÜDAR

Üsküdar'ın Merkezinde Çok Özel Bir Yaşam

Üsküdar'ın Merkezinde Çok Özel Bir Yaşam

Nef Ortayaka

İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA

Nef'ten Şehir Merkezinde Yeni Proje

Nef'ten Şehir Merkezinde Yeni Proje