Wen Levent Residence Projesi Ve Fiyat Listesi!

Wen Levent Residence projesi, 14 katlı tek blokta 126 konforlu konuttan oluşuyor. Projede bulunan daireler; 1+1 ve 2+1 alternatiflerinden meydana geliyor. Proje, yaşamın içinde mottosu ile İstanbul'un gün geçtikçe değeri artan önemli merkezlerinden olan 4. Levent lokasyonunda  yer alıyor.

Wen Levent Residence Projesi Ve Fiyat Listesi!
12.07.2018 - Perşembe

Yatırımcısına şehrin merkezinde hayata dair hiç bir ayrıntıyı kaçırmadan konforlu ve ayrıcalıklı bir yaşam sunan Wen Levent Residence, aynı zamanda  ayrıcalıklı sosyal  donatıları ve kentin karmaşasındanda  uzak bir yaşam vaad ediyor. GENYAP ve Erdem İnşaat ortaklığında kurulan, GENER İnşaat tarafından inşa edilen  edilen  proje, yatırımcısına kentin karmaşasından uzak ve her yere kolay ulaşım sunan bir hayat olanağı sunuyor.

Wen Levent Residence Proje Özellikleri!

Aynı zamanda proje, İstanbul Sapphire  kule’ye olan yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Wen Levent Residence projesi, toplam 14 katlı tek blokta kentin orta yerinde konfor ve lüksün buluştuğu  ayrıcalıklı olanaklara sahip 126 daireden meydana geliyor. Projede yer alan  daireler; 1+1 ve 2+1 alternatiflerinden oluşuyor. Proje, yer aldığı merkezi lokasyon  sayesinde yatırımcısına keyifli bir yaşamın yanı sıra, karlı bir yatırım seçeneği de sağlıyor.

Çağdaş mimarinin hâkim olduğu Wen Levent Residence'ın iç ve dış dekorasyonunda kaliteli markalarla çalışılarak, yatırımcılara seçkin bir yaşam atmosferi yaratıldı. Wen Levent Residence, iç donanımı ve tasarımı kadar dış mimarisinin modern biçimi, fonksiyonel tasarımı, geniş sosyal imkanları, resepsiyon ve concierge hizmetleri ile de yatırımcıların dikkatini çekiyor.

Wen Levent Residence projesinde, bulunan konutlar kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlamak için farklı büyüklüklerde tasarlandı. Proje daireleri; brüt 59 metrekarelik 1+1 daireler, 69 metrekarelik 1+1 dubleksler, 76 metrekarelik 2+1 daireler ila  99 metrekarelik 2+1 dublekslerden oluşuyor. Projede yer alan konutlar yatırımcılara; intercom sistem, franke marka üçlü ankastre set ve lüks vitrifiye ürünler ile teslim edilecek.

Wen Levent Residence Projesi Nerede?

Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında 4.Levent’te Büyükdere caddesine yürüme mesafesinde yükselen Wen Levent Residence projesi,  toplam 1.150 m2 alan üzerinde konumlanıyor.Lokasyon avantajına da sahip olan proje; bölgede yer alan Metro City, Kanyon ve Özdilek gibi alışveriş merkezlerine ile 4. Levent metro durağına da oldukça yakın bir konuma sahip.

Wen Levent Residence Sosyal Olanaklar!

Sahip olduğu olanaklarla yatırımcısına daha aktif bir sosyal yaşam sağlayan projede Residence hizmetlerinin yanı sıra; her daireye 1 araçlık otopark, bahçeli restoran, fitness Center, kapalı havuz, çocuk oyun parkı ve hobi odaları da mevcut.

Wen Levent Residence Konut Fiyatları!

Wen Levent Residence projesi, Genyap Mimarlık Mühendislik ve İnşaat şirketi tarafından geliştirildi ve  14 katlı tek blokta 126 dairede meydana geliyor. Projede yer alan konutlar yatırımcıya;  375.000 ila  793.000 TL arasından  değişen rakamlardan ulaşıyor. Ulaşılabilir fiyat olanakları ile yatırımcılara çeşitli ödeme seçenekleri sunan projede, banka kredisine uygun ve aynı zamanda 60 ay 0 faizli ödeme olanağı da bulunuyor. Daire tipi ve m2’sine  göre fiyatları şöyle değişiyor:

Tip:        Metrekare:        Fiyat:

1+1        tipi  54 m²  daire  375.000 TL

1+1      tipi  69 m2   daire  563.000 TL

2+1        tipi   76 m²   daire 570.000 TL

2+1   tipi  99 m²  daire 793.000 TL

Wen Levent Residence Ne Zaman Teslim Ediliyor?

Daire m² Aralıkları: 54 - 99 m²

Proje Başlangıç : Mart 2017

Proje Teslim Tarihi: Mayıs 2019  

Daire Sayısı: 126

Proje başlangıcından bu yana değer artışı: %1.17 oranında gerçekleşti.

Proje Tamamlanma  Oranı: yüzde 80

Geliştirici:  Genyap İnşaat

Türü : Apartman Dairesi - Residence

Wen Levent Residence İletişim Bilgileri!

İstanbul Avrupa - Levent

Adres: Kağıthane, Yahya Kemal  Mah. Talat Paşa Cad. Engin Sk. No:55 Levent-İstanbul

Telefon:-0 212-295 1 295 - 0212 270 2 270

Wen Levent Residence Örnek Daire!

Fırsat Projeleri

Wen Levent Residence

İSTANBUL / BEŞİKTAŞ

Wen Levent Residence, Yaşamın İçinde Yükseliyor!

Wen Levent Residence, Yaşamın İçinde Yükseliyor!

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

İnistanbul

İSTANBUL / FATİH

İnistanbul'da Hayat Başlıyor

İnistanbul'da Hayat Başlıyor

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

Panorama Incity

İSTANBUL / KAĞITHANE

Lansmandaki Son 2 Daireye Özel Net %30 İndirim

Lansmandaki Son 2 Daireye Özel Net %30 İndirim

Haftanın Fırsat Projesi 3

İSTANBUL / KAĞITHANE

Kaçırılmayacak Fırsat...

Kaçırılmayacak Fırsat...