Türkiye'nin En Büyük Dönüşüm Projesi Başladı

Türkiye’nin en büyük ve sorunsuz kentsel dönüşüm projesi Kepez-Santral’de temel çalışmaları başladı. 

Türkiye'nin En Büyük Dönüşüm Projesi Başladı
07.09.2017 - Perşembe

Yeni nesil kentleşmenin en güzel örneği olan Kepez Santral Mahalleleri Kentsel Dönüşüm projesinde çalışmalar hızla devam ediyor.

Türkiye’nin en büyük ve sorunsuz kentsel dönüşüm projesi Kepez-Santral’de konutların temel kazı çalışmaları başladı. Antalya konut projeleri içerisinde yeni nesil kentleşmenin en güzel örneği olarak gösterilen Kepez Santral Mahalleleri Kentsel Dönüşüm projesinde hak sahiplerine teslim edilecek konutların temel kazıları başladı. Kepez konut projeleri kapsamında kentsel dönüşüm projesi olarak inşa edilecek olan Kepez-Santral projesinin işleri Büyükşehir Belediyesi şirketi ANTEPE inşaat tarafından yürütülüyor.

Altyapı Tamamlandı

5 milyon Euro’luk hibe ile hayata geçirilen projenin etrafını çevreleyen 5 bin metrelik pano ve çit çalışması da tamamlandı. Projenin alt yapı imalatlarında ise sona yaklaşıldı. İçme suyu, kanalizasyon ve yağmursuyu hatları bu ay sonuna kadar tamamlanacak.

Dünya Çapında Örnek

Dünya çapında inşa edilecek olan kentsel dönüşüm projesi meydanları, göletleri, müzeleri, yeşil alanları, çocuk parkları, alışveriş alanları, yarı açık pasaj alanları, camiler, okullar, hastane, pazar alanlarıyla örnek oluşturacak.

Fırsat Projeleri