TORKAM E5 Açık Çarşı Satışa Çıkıyor!

Lokasyonu ile dikkat çeken TORKAM E5 projesinin açık bir çarşı konseptinde hayata geçirilen dükkanları 60 ay 0 faiz avantajı satışa çıkarılıyor.

TORKAM E5 Açık Çarşı Satışa Çıkıyor!
08.04.2019 - Pazartesi

Lokasyonu ile dikkat çeken TORKAM E5 projesinin açık bir çarşı konseptinde hayata geçirilen dükkanları 60 ay 0 faiz avantajı ile 21 Nisan günü satışa çıkarılıyor. 

TORKAM ve TOKİ işbirliği ile Sefaköy-Florya aksında, E5 Otoyolu’nun hemen kenarında yaşam bulan TORKAM E5 projesi bu konumu ile gözde yatırım bölgelerinden biri olarak oldukça dikkat çekiyor. Toplu ulaşım ağlarının merkezinde yer alan konumu ile yatırımcısına çok kazandıracak olan TORKAM E5 projesi İstanbul’un altın aksı olarak nitelendirilen bir noktada yükseliyor. 

60 Ay 0 Faiz Avantajı!

TORKAM E5 projesi TOKİ tarafından hasılat paylaşım modeli ile Sefaköy- Florya aksında yükseliyor. İstanbul’un can damarı E5 Otoyolunun en yeni projesi olarak dikkat çeken projede satışlar başlıyor. Sefaköy’de yapılacak metro İstasyonu girişinin hemen üstünde yer alacak olan TORKAM E5 Açık Çarşı’da 60 ay 0 faiz avantajıyla yatırımcısına maksimum kazanç sağlıyor.

Bölgenin Yeni Merkezi

TORKAM E5 projesinde yalnızca projeye özel, ulaşımı kolaylaştırma amaçlı metro durağı, metrobüs durağı ile otobüs ve minibüs gibi toplu ulaşım hatları bulunacak. Ticari üniteler için yüksek kazanç potansiyeli olarak nitelendirilen 700 bin kişilik insan sirkülasyonunun tam da ortasında yer alacak olan proje rezidans daireleri, ofis ve mağazalarıyla tüm bölgenin yeni merkezi olarak geliştiriliyor.

Minimum Fiyat 770 Bin TL!

 Yakın bir dönemde dönüştürülecek olan Atatürk Havalimanı’nın tam karşısında yer alan TORKAM E5 projesinde “Açık Çarşı Dükkânları” 770 bin liradan başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor. Projede yer alan dükkânların büyüklükleri 38 metrekare ila 1153 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Ayrıcalıklı detaylar ile planlanan 124 adet düzayak cadde dükkânı 5 yıl faizsiz vade avantajı ile alıcısını bekliyor.  

2020'de Teslim!

TORKAM E5 projesi 3 kattan oluşan, yatay mimarisiyle yenilenen bölgenin gelişiminde örnek olarak yükseliyor. Proje metro durağı ile bütünleşecek bir yapıda tasarlanıyor. inşaat alanı 127 bin metrekareye ulaşan projeyle bölgeye 234 rezidans daire, 117 ofis, 310 cadde dükkanı ve 896 araçlık otopark kazandırılacak. 127 bin metrekare inşaat alanına sahip projede teslimlerin Ekim 2020’de yapılması hedefleniyor.

Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 8 yılı aşkın süredir emlak haberleri hakkında bilgiler sunuyor.

Fırsat Projeleri

Torkam E5 Meydan

İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE

Torkam E5 Meydan

Torkam E5 Meydan

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'de Yaşam Başladı

AND Pastel'de Yaşam Başladı

Başkent Emlak Konutları

ANKARA / ÇANKAYA

Başkent Emlak Konutları

Başkent Emlak Konutları

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

187 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

187 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

Brand İstanbul Park

İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ

Brand İstanbul'da Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Brand İstanbul'da Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Başakkent Gölet

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Başakkent Gölet'te Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Başakkent Gölet'te Projede Fırsat'a Özel Kampanya