E5 Meydan

E5 Meydan

Torkam İnşaat 
İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE
E5 Meydan
E5 Meydan

E5 Meydan PROJE ÖZELLİKLERİ

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Küçükçekmece Belediyesi, Torkam İnşaat ve Nar İnşaat ortaklığı ile İstanbul'un en işlek ana arteri Sefaköy E5 otoyoluna cepheli olarak hayata geçiriliyor. Florya ve Sefaköy’ü birleştiren lokasyonda 20 bin 776 metrekare arsa üzerinde yükselecek karma konseptte tasarlanan Torkam E5 Meydan projesinde konut ve ticari alanlar yer alıyor. 4 blok şeklinde hayata geçecek Torkam E5 projesinde satışlara Nisan ayında başlanması planlanıyor.

E-5’in hemen yanı başında konumlanan E5 Meydan Sefaköy projesi gelir paylaşımı modeliyle inşa ediliyor. Ulaşımın tam merkezinde ve meydan çevresinde kurgulanmış mağaza ve dükkanlar, residence, ofis olarak tasarlanan karma yaşam konseptiyle E5 Meydan projesi E5, Atatürk Havalimanı, Metrobüs ve Tramvay’ın yanı sıra yakın zamanda hayata geçirilecek metro ve havaraya  komşu konumuyla dikkat çekiyor.

Ulaşım akslarına yakın konumu ile hayata geçirilen E5 Meydan projesi ulaşım yollarına yakın olması, bölgenin çeşitliliği ve alt yapısı tamamlanmış bölgede bulunması bakımından yatırımcılara avantaj sağlıyor. Florya, havalimanı, E5, Sefaköy bileşenlerini içinde barındıran E5 Meydan projesinin alanı günlük 2 milyon kişilik yolcu potansiyelinin bulunduğu bir aksta yükseliyor. Proje Küçükçekmece Kaymakamlığı, Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Arel Üniversitesi'ne komşu konumda bulunuyor.

E5 Meydan projesi, yaşamın ve ticaretin yeni meydanı olarak tasarlanan konsepti ile konut, mağaza, dükkan, residence ve ofis birimlerini bir arada barındırıyor. 900 milyon liralık yatırımla hayata geçirilecek olan E5 Meydan projesinde 216 konut, 114 ofis ve 275 mağaza yer alacak.

E5 Meydan Projesi Nerede?

E5 Meydan projesi Küçükçekmece-Sefaköy aksında hayata geçiriliyor. E5 Meydan projesinin açık adresi: Belediye Cad. Sefaköy Küçükçekmece / İstanbul olarak belirtiliyor.

E5 Meydan Projesi Teslim

Torkam İnşaat ve Nar İnşaat ortaklığı ile İstanbul Sefaköy-Küçükçekmece bölgesinde yükselecek olan E5 Meydan projesinde teslim tarihi henüz netleşmedi. Projenin 2018 Nisan ayında satışa çıkarılması hedefleniyor.
 

E5 Meydan Nerede?

Projenin HABERLERİ

Sefaköy’e E5 Meydan Projesi Geliyor

E5 Meydan Sefaköy Projesi TOKİ ve Torkam İmzası Taşıyor