Tema İstanbul Bahçe Satışa Çıkıyor

 Tema İstanbul’un merakla beklenen 2. etabı Tema İstanbul Bahçe, 29 Kasım’da lanse edilecek.

Mesa, Artaş, Kantur – Akdaş, Öztaş ortaklığıyla hayata geçirilen Tema İstanbul projesinin 2. Etabı olan Tema İstanbul Bahçe satışa çıkıyor.

Türkiye’nin en büyük özel sektör gayrimenkul geliştirme projesi Tema İstanbul’un merakla beklenen 2. etabı, Tema İstanbul Bahçe, düzenlenecek basın toplantısıyla lanse edilecek.
Mesa, Artaş, Kantur – Akdaş, Öztaş ortaklığıyla hayata geçirilen Tema İstanbul Bahçe’nin basın toplantısı 29 Kasım Çarşamba günü gerçekleştirilecek.

Tema İstanbul'a hayata geçirilen Tema İstanbul 2. Etap projesi, şehrin karmaşasına inat, site sakinlerine doğal ve huzurlu bir yaşam imkânı sunuyor. Projede 1+1 bahçeli, 1+1 teraslı, 2+1 bahçeli, 2+1 teraslı, 3+1 bahçeli, 3+1 teraslı, 4+1 bahçeli ve 4+1 teraslı daire seçenekleri yer alıyor.

Eşsiz peyzajı, geniş sokakları, gösterişli havuz ve su yolları ve tematik yeşil alanları ile Tema İstanbul Bahçe projesi Doğa Koleji'nin karşısında, Soyak Olimpiakent ve Tema İstanbul arasında kalan arsada yükselecek. Ön talep sürecinde olan Tema İstanbul Bahçe projesinde bahçeli ve teraslı daireler ağırlıklı olarak yer alacak. Detayları henüz belli olmayan projede lansman sonrası satışlar başlayacak.

Fırsat Projeleri