Teknik Yapı'dan 44. Yıla Özel 44 Ay 0 Faiz!

Türkiye’nin önde gelen inşaat firmaları arasında yer alan Teknik Yapı, 44. yılına özel olarak konut sahibi olmak isteyenlere 44 ay boyunca faizsiz ödeme seçeneği sunuyor. 

Teknik Yapı'dan 44. Yıla Özel 44 Ay 0 Faiz!
21.11.2018 - Çarşamba

Türkiye’nin önde gelen inşaat firmaları arasında yer alan Teknik Yapı, 44. yılına özel olarak konut sahibi olmak isteyenlere 44 ay boyunca faizsiz ödeme seçeneği sunuyor. 

İnşaat sektörüne 1974 yılında giriş yapan Teknik Yapı, günümüzün lider inşaat firmaları arasında yer alıyor. Firma 44. Yılını kutlarken konut sahibi olmak isteyen tüketicileri de unutmadı. Teknik Yapı satışı devam eden projelerinde özel bir indirim kampanyası başlattı.

Teknik Yapı satış süreci devam eden Deluxia Park Business, Deluxia Park Residence, Evora Denizli, Yücel Park, Residence Inn Deluxia, Up Life Kadıköy projelerinde kaçırılmaz bir kampanyaya imza attı. Firma bu projelerde yüzde 25 indirim avantajının yanı sıra 44. Yıla özel olarak 44 ay boyunca faizsiz vadelendirme olanağı sunuyor.  Teknik Yapı’nın kampanyasına dahil ettiği projelerin detayları şöyle: 

Deluxia Park Residence

Deluxia Park projesi İstanbul’un gözde bölgelerinden Kartal’da hayata geçiriliyor. Kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen proje, adalar manzarasına sahip daireleri ve yüksek karlı yatırım potansiyeli ile dikkat çekiyor. Deluxia Park projesi 7 bin 157 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Konut sahipleri için çeşitli ayrıcalıklara sahip olan Deluxia Park projesinde açık havuz, Türk Hamamı, sauna, fitness merkezi ve otopark gibi donatılar yer alıyor. Deluxia Park projesinin Haziran 2020'de teslim edilmesi planlanıyor.

Evora Denizli 

Evora Denizli projesi Teknik Yapı imzasıyla Denizli'nin Merkezefendi Mahallesi mevkiinde yükseliyor. Evora Denizli projesi 2 eğitim, 2 ticaret ve 6 konut olmak üzere toplam 10 ayrı parselden meydana geliyor. 1.500 lüks konutun bulunduğu proje 115 bin metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Denizli’nin yeni simgesi olacak bir yaşam merkezi olarak düşünülen Evora Denizli projesi, insan öncelikli mimari ekseninde çoğunluğunu yeşil alanlar oluşturuyor.

Yücel Park

Aile, kazanç ve doğayla iç içe hayatı bir arada barındıran Yücel Park projesi, Teknik Yapı tarafından Kartal lokasyonunda hayata geçiriliyor. Kartal’ın merkezinde yeşiller içindeki yatırım değeri yüksek proje, çocuklu ailelere hitap eden sosyal donatılara sahip olacak. Projenin yüzde 75’i yeşil alan ve parklardan oluşuyor. Projede 825’i lüks konut ve homeofis, 17’si ticari ünite olmak üzere toplam 842 bağımsız bölüm yer alacak.

Residence Inn Deluxia

Residence Inn Deluxia projesi İstanbul’un değeri hızla yükselen bölgelerinden olan ahçeşehir'de, Teknik Yapı imzası ile yükseliyor. İçerisinde 178 adet konutun yer aldığı proje, otel konsepti ile daire sahiplerine yüksek konfor sunuyor. Projedeki konutların alanları 35 metrekareden başlayarak 171 metrekareye kadar yükseliyor. Bahçeşehir Göleti manzarasına sahip olan projede 1+1 ve 2+1 daire tipleri yoğun olarak sunuluyor.

Uplife Kadıköy

Uplife Kadıköy projesi Teknik Yapı imzasıyla İstanbul'un köklü ilçelerinden Kadıköy sınırlarında hayata geçiriliyor. 16 bin 144 metrekarelik arsa alanı üzerinde 3 blokta toplam 830 rezidanstan oluşan Uplife Kadıköy projesinde ayrıca 20 adet de ticari birim bulunuyor. Uplife Kadıköy projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak farklılaşan daire alternatifleri yer alıyor. Rezidans dairelerin home ofis olarak kullanılmak üzere tasarlandığı Uplife Kadıköy'de birimlerin alan büyüklükleri 50 ile 130 metrekare arasında değişim gösteriyor.

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUNUZ
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon ve mail ile haberdar olmak istiyorum.
Emlak Editörü
Gayrimenkul Sektörüyle ilgili 8 yılı aşkın süredir emlak haberleri hakkında bilgiler sunuyor.

Fırsat Projeleri

Evora Denizli

DENİZLİ / BABADAĞ

Evora Denizli'de

Evora Denizli'de "0" Peşinatla Ev Sahibi Olun

Uplife Kadıköy

İSTANBUL / KADIKÖY

Uplife Kadıköy

Uplife Kadıköy

Deluxia Park

İSTANBUL / KARTAL

Kartal'da Lüks Yeniden Doğuyor

Kartal'da Lüks Yeniden Doğuyor

Yücelpark

İSTANBUL / KARTAL

Yücelpark

Yücelpark

Residence Inn Deluxia

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Otel Konforunda Prestijli Yaşam...

Otel Konforunda Prestijli Yaşam...

Aydos Land

İSTANBUL / PENDİK

2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!