DETAYLI BİLGİ
FIRSATLAR
tel
Ev almanın en avantajlı yolu...
GÜNCEL KONUT HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ
Deluxia Park

Deluxia Park

Teknik Yapı 
İSTANBUL / KARTAL
Deluxia Park
Deluxia Park

Deluxia Park PROJE ÖZELLİKLERİ

Teknik Yapı’nın hayata geçirdiği Deluxia Park projesi İstanbul’un gözde bölgelerinden Kartal’da hayata geçiriliyor. Kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen proje, adalar manzarasına sahip daireleri ve yüksek karlı yatırım potansiyeli ile dikkat çekiyor.

Deluxia Park Kat Planı

Deluxia Park projesi 7 bin 157 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Çoklu yaşam alanlarını bir araya getiren  Deluxia Park projesi 35 katlı 1 rezidans, 6'şar katlı 2 ofis olmak üzere toplam 3 bloktan meydana geliyor. Projenin 35 katlı rezidans kulesinde toplam 364 homeofis özellikli lüks rezidans mevcut durumda. 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin yer aldığı projede 1+1'ler 51 ila 64 metrekare, 2+1'ler 82 ila 119 metrekare, 3+1'ler ise 122 ila 157 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip olacak şekilde tasarlandı. Projedeki  1.900 metrekarelik alan üzerinde yükselen ofis bloklarında ise 34 adet ofis birimi bulunuyor. 

Deluxia Park Nerede? 

Deluxia Park projesi İstanbul'un merkezi akslarından olan Kartal'da hem iş hem de oturum bölgelerinde oldukça yakın bir konumda yükseliyor. Kartal ve Maltepe’nin kesişim noktasında yer alan proje, metroya, E5’e, havalimanına ve diğer ulaşım ağlarına olan yakınlığı ile adeta İstanbul'u ayaklarınızın altına getiriyor.

Deluxia Park Yakın Çevre

Deluxia Park Residence projesine yakın hastaneler arasında, Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kosuyolu Kalp Hastanesi, Kartal 7 nolu Aile Sağlığı Merkezi, Semiha Şakir Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Klinikleri, Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi Polikliniği, Avicenna Umut Hastanesi, Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesi, Özel Maltepe Tıp Merkezi, Maltepe Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi bulunuyor. Proje aynı zamanda Maltepe Park, Ritim İstanbul AVM, M1 Real AVM Kartal, Evshop Avm Merkez gibi alışveriş merkezlerine oldukça yakın.

Deluxia Park Residence projesine yakın okullar ise Kartal Anadolu Lisesi, Kartal İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Cevizli Anadolu İmam Hatip Lisesi, Ahmet Şimşek Koleji, Medine Tayfur Sokmen Lisesi, Yavuz Selim Ortaokulu, Kartal Anadolu Ticaret ve Ticaret Meslek Lisesi, Ergenekon ibrahim sakir ilkogretim okulu, Hüseyin Saim Ekim İlköğretim Okulu, Kartal Zekeriya Güçer İlköğretim Okulu, Semiha Şakir Anadolu Lisesi, Sabiha Gökçen Kız Teknik Ve Meslek Lisesi, Era Koleji Maltepe Kampüsü, Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Teknik Lisesi, Süleyman Demirel Anadolu Lisesi, Vasfi Rıza Zobu İlköğretim Okulu, Türk Kızılayı Kartal Anadolu Lisesi olarak sıralanıyor.

Deluxia Park Sosyal Donatılar

Konut sahipleri için çeşitli ayrıcalıklara sahip olan Deluxia Park projesinde açık havuz, Türk Hamamı, sauna, fitness merkezi ve otopark gibi donatılar yer alıyor. 

Deluxia Park Teslim Tarihi 

Deluxia Park projesinin Haziran 2020'de teslim edilmesi planlanıyor.

Deluxia Park Nerede?

Projenin HABERLERİ

Teknik Yapı, 44 Ay Boyunca Faizi Sıfırladı!

Teknik Yapı’dan 44. Yıla Özel 44 Ay 0 Faiz!

Deluxia Park Projesinde Bayrama Özel Yüzde 10 İndirim

Deluxia Park Residence Yüzde 0.98 Faiz Fırsatı Sunuyor

Deluxia Park Residence’ta Yüzde 20 İndirim Fırsatı

Kartal'da Deluxia Park İle Lüks Yeniden Doğuyor

Fırsat Projeleri

Evora İstanbul

İSTANBUL / TUZLA

Hayallerinize Kavuşma Zamanı

Hayallerinize Kavuşma Zamanı

Mavera Villa

İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ

Mavera Villa'da Projede Fırsat'a Özel Ödeme Seçenekleri

Mavera Villa'da Projede Fırsat'a Özel Ödeme Seçenekleri

Nirvana Güneşli

İSTANBUL / BAĞCILAR

İstanbul'un Merkezinde Böyle fiyat Yok!

İstanbul'un Merkezinde Böyle fiyat Yok!

AKS Focus İstanbul

İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ

Hayatın Merkezinde Siz Varsınız!

Hayatın Merkezinde Siz Varsınız!

Aydos Land

İSTANBUL / PENDİK

2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

Sinpaş Marina Ankara

ANKARA / ÇANKAYA

Sinpaş Marina Ankara'da Kanal Ankara ve Eymir Gölü Manzarası

Sinpaş Marina Ankara'da Kanal Ankara ve Eymir Gölü Manzarası