Teknik Yapı Ve Halk GYO'nun İzmir Projesi 18 Eylül'de Basına Tanıtılacak

İzmir’in Alsancak ilçesinde proje yapmak üzere ortaklık kuran Teknik Yapı ve Halk GYO 18 Eylül’de projesini görücüye çıkaracak.

Teknik Yapı Ve Halk GYO'nun İzmir Projesi 18 Eylül'de Basına Tanıtılacak
12.09.2017 - Salı

Teknik Yapı ve Halk GYO, Emlak Konut GYO'nun İzmir arsasında inşa edilecek projeleri için 18 Eylül’de basının karşısına çıkıyor.

İzmir'in Alsancak ilçesinde hayata geçirmeyi planladığı gayrimenkul projesini 1,6 milyar liralık hasılat taahhüdüyle kazanan Teknik Yapı ve gayrimenkul sektörünün güçlü ismi Halk GYO, “Teknik Yapı  - Halk GYO Adi Ortaklığı” adı altında güçlerini birleştirdiler.

Teknik Yapı ve Halk GYO 18 Eylül Pazartesi günü lansmanı yapılacak proje için bir araya gelip, yeni projelerini basınla paylaşacaklar. 

Hasılatın 585 Milyon Lirası Emlak Konut GYO’nun

İş birliği kapsamında tüm gider ve gelirler ile elde edilecek kar paylaşım oranları yarı yarıya olmak üzere kurulan Teknik Yapı - Halk GYO Adi Ortaklığı, yeni projesini İzmir Alsancak’taki iki ayrı parselden oluşan yaklaşık 47 dönümlük arazide hayata geçirecek. Emlak Konut GYO Alsancak’ta hayata geçecek olan karma projeden elde edilecek hasılatın en az 585,2 milyon lirasını alacak.

“Proje Ülkemize Değer Katacak”

Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, proje tasarımının altı ay içinde tamamlanması için çalışmalara hızlıca başlanacağını belirterek, “Emlak Konut ve Halk GYO ile oluşturulan güç birliği ile İzmir’e yakışır bir proje gerçekleştirileceğine inanıyorum. Özel sektör ve kamuyu bir araya getiren proje İzmir’in gayrimenkul sektörüne ve ülkemize değer katacak. Kamunun önemli temsilcileriyle iş yapmanın tüketiciye de olumlu yansımaları olacağını düşünüyorum. Emlak Konut GYO, Halk GYO ve Teknik Yapı’nın güven veren marka kimlikleri ile oluşturdukları kaliteli hizmet anlayışları bu proje aracılığı ile İzmir halkının da memnuniyetine sunulacaktır. Bugüne kadar başarıyla sürdürdüğümüz “iyi ürünü, uygun fiyata sunma” stratejisini İzmir’de de sürdüreceğiz” dedi.
 

Fırsat Projeleri