Tekfen Holding Grup'ta, Yeni Görevlendirme!

Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü’ne sektörün deneyimli isimlerinden Kurtuluş Yavuz getirildi.

Tekfen Holding Grup'ta, Yeni Görevlendirme!
27.09.2017 - Çarşamba

Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü’ne, sektörün deneyimli isimlerinden Kurtuluş Yavuz getirildi.

Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü’ne getirilen sektörün deneyimli isimlerinden Kurtuluş Yavuz; geniş ölçekli ERP, iş zekası, üretim, pazarlama, satış, tedarik zinciri, M-A, kurumsal iletişim, finans, insan kaynakları ve teknik alanlarda deneyimli. Çok sayıda uluslararası projede görev alan Kurtuluş Yavuz, Tekfen Holding Grup Şirketler Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü (CIO) görevine getirildi.

Özel İlgi Alanı: Dijital Pazarlama ve İnovasyon!

Daha önce 2012 yılından bu yana Eczacıbaşı Holding bünyesinde çalışan Yavuz, Eczacıbaşı Sağlık Grubu IT Direktörü ve Dijital Dönüşüm Lideri olarak görevini yürütüyordu. 1971 Nevşehir doğumlu olan Kurtuluş Yavuz, ortaokul ve lise öğrenimini Bursa Erkek Lisesi’nde tamamladıktan İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünden mezun oldu.

Daha sonra Kurtuluş Yavuz, 1995 yılında Karma Group Armada’da Sistem ve Network mühendisi olarak profesyonel iş hayatına atıldı. 1997 yılında ise, IT Sistem Uzmanı olarak Roche’da kariyerine devam eden Yavuz, 2012 yılına kadar Roche’da çeşitli yurtiçi ve uluslararası yöneticilik yaptı. Dijital dönüşüm, endüstri 4.0, dijital pazarlama ve inovasyon konuları özel ilgi ve uzmanlık alanları olan Kurtuluş Yavuz, evli ve 1 kız babası.

Fırsat Projeleri