Sinpaş'tan Ev Alan, Ömür Boyu Yatırım Yapar

Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, Metrolife projesine dair önemli açıklamalar yaptı.

Sinpaş'tan Ev Alan, Ömür Boyu Yatırım Yapar
03.11.2017 - Cuma

Satışa çıkan Metrolife projesinin basın lansmanında konuşan Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, projeye dair önemli açıklamalar yaptı. İşte ayrıntılar…

Bizim İçin Sürdürülebilirlik Daha Önemli

Lansmanı yapılan Metrolife projesinin toplantısında satışlar hakkında bilgi veren Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, sürdürülebilirliğin satışlardan daha önce geldiğini vurgulayarak şöyle konuştu: “Öncelikle kendi beğeneceğimiz bir proje hayata geçirmek ve bunu büyük bir heyecanla sunmak bizim en büyük motivasyonumuz. Satış bizim için sonra geliyor. Zaten güzel bir iş yaptığınızda bunun karşılığını alıyorsunuz. Tadında satılsın. Alıcılar da keyfine göre baksın, incelesin ve alsınlar. Bizim için sürdürülebilirlik daha önemli.”

Porföyümüzde Yeni İşlerimiz Var

Yeni projeleri hakkında bilgi veren Gacemer: “Anadolu Yakası Çakmak’ta çok değerli bir arazimiz var. Bu arazimiz yüksek bir ciro değerine sahip. Sinpaş Yapı’nın kat karşılığı modeliyle proje geliştirdiği Finans Şehir projesi aynı zamanda bir Sinpaş GYO projesi. Orada birbirinden güzel etaplar hazırlanıyor. Orada 1. Etabın devamında 2. Etap satışa sunuldu. Burası da bizim Anadolu yakasındaki en önemli yatırımlarımızdan biri. Şu an portföyümüzde yeni işlerimiz var. Onlar da imzalar atıldıktan sonra netleşecek” dedi.

SPK Onayını Bekliyoruz

Sinpaş Yapı ve Sinpaş GYO’nun birleşme sürecinde SPK onayını beklediklerini ifade eden Gacemer, sözlerine şöyle devam etti: “Sinpaş Yapı ve Sinpaş GYO, sektörün iki dev firması. Binlerce konut yapıyoruz iki dev firma olarak. Birleşme niyetimizi ve çalışmalarımızı SPK’ya sunduk ve bununla ilgili süreci başlattık. Bu sürecin tamamlanma noktasına kadar da yine 2 ayrı şirket olarak yolumuza devam ediyoruz. Ne zamanki SPK buna onay verir, o noktadan sonra birleşme aşamamız başlar.”

Yatırıma Sinpaş’tan Başlayan, Ömür Boyu Yatırım Yapar

Sinpaş projelerinin yatırım değeri hakkında konuşan Seba Gacemer: “Ödeme planlarımızda, ev almak için gelen müşterilerimizin yanında getirdikleri ve ev almayı hiç düşünmeyen misafirlere bile ev satıyoruz. Ev sahibi olmak isteyen ve bunun emek veren kişiye biz de gereken hassasiyeti gösteriyoruz. Hiç ummadığımız aileleri ve hatta “konut alınır mı?” gibi karamsar bir bakış açısı ile yaklaşan kişileri ev sahibi yaptık. Bunlar arasında yatırım anlamında konutu 1. Sıraya alan finans sektöründen müşterilerimiz oldu. Konutun yatırım ve yaşam değerini Sinpaş ile yakalamış bir müşteri artık ömür boyu bir konut alıcısıdır diye düşünebiliriz” dedi.

1 Yıl Aidat Ödenmeyecek

Konut sahiplerinden ilk 1 yıl boyunca aidat ödemesi almayacaklarını belirten Gacemer sözlerini şöyle sürdürdü: “Sitemiz aidat sistemi konusunda kendi kendini idare edebilecek bir şekilde tasarlandı. Projemiz o kadar kompakt ve orta ölçekli oldu ki bu ortalamanın metrekare bazında 2 TL’yi geçmeyecek. Ayrıca Metrolife projemizden itibaren Sinpaş projelerinde ilk 1 yıl aidat ödemesi almıyoruz. Bu da müşterilerimize güzel bir jest oldu.”

Fırsat Projeleri

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'de Yaşam Başladı

AND Pastel'de Yaşam Başladı

Başkent Emlak Konutları

ANKARA / ÇANKAYA

Başkent Emlak Konutları

Başkent Emlak Konutları

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

187 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

187 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

Brand İstanbul Park

İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ

Brand İstanbul'da Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Brand İstanbul'da Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Başakkent Gölet

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Başakkent Gölet'te Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Başakkent Gölet'te Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Westpoint

BURSA / NİLÜFER

Westpoint'te Vade Farksız Taksit Avantajı

Westpoint'te Vade Farksız Taksit Avantajı