Onur Life Yapı İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti. Kuruldu

Onur Life Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 1 milyon TL sermaye ile 02.08.2017 tarihinde kurularak faaliyetlerine başladı.

Onur Life Yapı İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti. Kuruldu
04.08.2017 - Cuma

Onur Life Yapı İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. "Resmi ve özel kamu kurum ve kuruluşların inşaat isleri, tüneller, limanlar, fabrikalar, yollar, köprüler, bentler, barajlar, lojmanlar, idare binaları gibi yapılar, resmi kurum ve hizmet binaları, beton, asfalt, karayolu, liman binaları, is hanları, ticari yapılar, atölyeler, imalathaneler ile her türlü toplu konut, kooperatif meskenleri, kara ve demir yolları, hava meydanları, istasyonlar, otogarlar, otoparklar, garajlar, çarsı mağaza, pazar işyeri, otel, motel, villa, pansiyon, hastane, cami, dispanser, sağlık merkezleri, ilk yardım tesisleri ve benzeri devlet yapıları gibi bayındırlık tesisleri, tatil köyleri, okul inşaatı, eğitim merkezleri, öğrenci yurtları, gölet ve iskele, turistik konaklama, uçuş pistleri, sportif ve tamamlayıcı tesisler ve petrol, doğalgaz boru hatları, kanal içme suyu, .....ve ana sözleşmesinde yazılı işler" konularında faaliyet gösterecek.

Onur Life Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, Güzeltepe Mah. Mimar Sinan Cad. No.61 A Esenyurt adresinde faaliyet gösterecek.

Fırsat Projeleri