Nef Bahçelievler Projesi Ve Fiyat Listesi

Nef Bahçelievler projesi Timur Gayrimenkul tarafından İstanbul’un yükselen değerlerinden Bahçelievler bölgesinde hayata geçiriliyor. Nef Bahçelievler projesi ve fiyat listesi ile ilgili detaylı bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz.

Nef Bahçelievler Projesi Ve Fiyat Listesi
29.06.2018 - Cuma

Nef Bahçelievler projesi Timur Gayrimenkul güvencesi ile İstanbul’un değerli yatırım bölgelerinden Bahçelievler sınırlarında hayata geçiriliyor. Konut sahiplerine doğal bir yaşamın kapılarını açan Nef Bahçelievler projesinde yer alan daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor. 
Toplam 44 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükselen Nef Bahçelievler projesi 10 bloktan meydana geliyor. Projedeki bloklar 6 ila 20 katlı olarak tasarlanmış durumda.

Nef Bahçelievler Proje Özellikleri

Mimarisi SPDO Architects’e ait olan Nef Bahçelievler projesinde toplam bin 23 adet daire yer alıyor ve dairelerin alan büyüklükleri 40 metrekareden başlıyor, maksimum 280 metrekareye kadar yükseliyor. Nef Bahçelievler projesinde dairelerin yanında 10’dan fazla ticari birimin yer aldığı bir de alışveriş alanı bulunuyor. Daire sahiplerine doğa ile iç içe bir yaşam fırsatı sunan proje özel tasarlanmış bahçeleri, kat ve çatı bahçeleri ile tüm blokların arasına yayılacak dinlenme alanları gibi ayrıcalıklara sahip.

Nef Bahçelievler Nerede?

Nef Bahçelievler projesi adresi Mehmet Akif Cad. Bahçelievler/İstanbul şeklinde belirtiliyor. Nef Bahçelievler projesi konum olarak E-5'e 1, TEM'e 6 kilometre Keresteciler Tramvay Durağı'na sadece birkaç adımlık mesafede yükseliyor. Merkezi lokasyonu ile daire sahiplerine ulaşım kolaylığı sunan proje Atatürk Havalimanı'na 5, Haliç Köprüsü'ne 6, metrobüs durağına ise sadece 1 kilometre mesafede hayata geçiriliyor.

Nef Bahçelievler İletişim 

Nef Bahçelievler projesi iletişim bilgileri kapsamında, Nef Bahçelievler web sitesi: nefbahcelievler.com ve Nef Bahçelievler telefon numarası 444 9 633 olarak belirtiliyor.

Nef Bahçelievler Ne Zaman Teslim?

Nef Bahçelievler projesi teslimi 2018 yılı olarak belirtiliyor. Projenin 2018 yılının Aralık ayında tamamlanarak konut sahiplerine teslim edilmesi hedefleniyor.

Nef Bahçelievler Sosyal Donatı 

Nef Bahçelievler projesi sosyal donatı alanları bakımından daire sahiplerine oldukça konforlu bir yaşam sunuyor. Projede konut sahiplerinin hizmetine otoparklar, güvenlik sistemleri, kapalı yüzme havuzu, sauna, sinema, kafe, restoran, süs havuzları, çocuk oyun alanları gibi birimler sunuluyor. Projede aynı zamanda kat bahçeleri ve özel tasarlanmış 9 bin metrekarelik de teras yer alıyor. 

Nef Bahçelievler Daire Fiyatları

Nef Bahçelievler projesi konut fiyatları minimum 692 bin liradan başlangıç göstererek, maksimum 2 milyon 818 bin liraya kadar yükseliyor.

Nef Bahçelievler Ödeme 

Nef Bahçelievler ödeme seçeneklerine göre, projeden konut sahibi olmak isteyenlere ödeme kolaylıkları sunuluyor. Nef Bahçelievler ödeme kampanyası kapsamında yüzde 45 peşinat ile 60 ay vade farksız taksitlendirme yapılıyor. Bunun yanında yüzde 5 peşinat ile 0.98 faiz oranlı konut kredisi kullanma fırsat da mevcut.

Nef Bahçelievler Örnek Daire

Nef Bahçelievler örnek daire fotoğrafları: 
 

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUNUZ
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Fırsat Projeleri

Nef Bahçelievler

İSTANBUL / BAHÇELİEVLER

Ev Sahibi olmak mı Nef Sahibi olmak mı?

Ev Sahibi olmak mı Nef Sahibi olmak mı?

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Folkart Vega

İZMİR / KONAK

Folkart Vega'da Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Folkart Vega'da Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Haftanın Fırsat Projesi 4

İSTANBUL / BAHÇEŞEHİR

Projede Fırsat'a Özel %25 İndirim Fırsatı

Projede Fırsat'a Özel %25 İndirim Fırsatı

Yaz Fırsatı 3

AYDIN / KUŞADASI

Kuşadası'nda Projede Fırsata Özel Fiyat Avantajı...

Kuşadası'nda Projede Fırsata Özel Fiyat Avantajı...

Yaz Fırsatı 4

İZMİR / MENEMEN

İzmir'de Dev Yatırım Fırsatı

İzmir'de Dev Yatırım Fırsatı