MOD Gayrimenkul'den 2 Yeni Proje!

MOD Gayrimenkul’den  2 Yeni Proje! Basın Ekspres Yolu’nda MOD Bahçelievler projesini inşa eden MOD Gayrimenkul aynı bölgede 2 yeni projeyi hayata geçirmeye ha

MOD Gayrimenkul'den 2 Yeni Proje!
26.07.2017 - Çarşamba

Buna göre: 300 home ofisten oluşan MOD Ekspres ile 300 konuttan oluşacak olan MOD Güneşli projelerinin inşasına önümüzdeki zaman diliminde başlanacak. MOD Gayrimenkul bu projelerden MOD Ekspres’i 2018 yılında,  MOD Güneşli’ yi  ise  2019 yılında hayata inşa edecek. Basın Ekspres Yolu’da en merkezi lokasyonda yer alan  MOD Bahçelievler projesinin inşası ise hızlı bir şekilde devam ediyor. Projelerin yer aldığısöz konusu lokasyon İstanbul’un en çok değer kazanan bölgeleri arasında yer alıyor.

MOD Gayrimenkul  Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Yirik, satışlarının yarısı tamamlanan MOD Bahçelievler projesinin ardından 2 yeni projeye  başlamayı hedeflediklerini söyledi. MOD Gayrimenkul, bugüne kadar aralarında: Bura Residence, Menekşe Sitesi, Medicana, Star Plaza, Doğa Koleji, Vizyon Koleji, MOD Bodrum Villaları, Okyanus Koleji, Çağdaş Öncü Okulları ve Es Kule projelerini hayata geçirdi.

MOD Ekspres, Bölgenin yüzünü Değiştirecek!

MOD Ekspres projesini, kendilerine ait 0 dönüm arsa üzerinde konumlandıracaklarını dile getiren  Özgür Yirik, projedeki 300 konutun tamamının 1+1 home ofislerden oluşacağını kaydetti. Yirik,  “Basın Ekspres Yolu’na cepheli bir arsada inşa edeceğimiz MOD Ekspres, bir fabrika dönüşümü projesi ve buradan konut alacak yatırımcın kazanacak.” dedi.

MOD Güneşli Yatırımcısına Çok Kazandıracak! 

MOD Güneşli projesinin ise aynı bölgede 8 dönümlük bir alanda inşa edileceğini kaydeden Yirik, projenin 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşan 300 konuttan meydana geldiğini kaydetti. Basın Ekspres Yolu’nun, İstanbul’un en hızlı değerlenen  bölgeleri arasında yer aldığına işaret eden MOD Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Yirik, “MOD Bahçelievler’in yanı sıra önümüzdeki dönemde başlayacağımız iki yeni projemizi bu avantajla yükselecek” dedi.

Ulaşım avantajına da sahip olan projeler; Atatürk Havalimanı’na yakınlığı, E-5 ve TEM otoyolları bağlantısının yanı sıra, İstanbul metrosuna da yakın mesafede bulunuyor.

Fırsat Projeleri