Bize ulaşın 0 212 944 45 59
MOD Bahçelievler

MOD Bahçelievler

MOD Gayrimenkul Yatırım
İSTANBUL / BAHÇELİEVLER
Projede Fırsat
Bize ulaşın 0 212 944 45 59
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız. Kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

MOD Bahçelievler PROJE ÖZELLİKLERİ

Basın Ekspres üzerinden mevcut Masko metro durağına bağlanacak olan ve 2018 yılında hayata geçmesi planlanan Ataköy - İkitelli metro hattının üzerinde yer alan MOD Bahçelievler projesinde, ana ulaşım arterlerine olan mesafesiyle trafik sorunu yaşamadan İstanbul'un her noktasına ulaşım mümkün olacak.

19,5 dakikada Ataköy’den İkitelli’ye giden 13 kilometrelik bu hattın yapımı sonrası, Mod Bahçelievler’e hiç trafiğe girmeden, sadece raylı sistemi kullanarak İstanbul’un her noktasından ulaşım mümkün olacak.

Büyüklükleri 116 ila 221 metrekare arasında değişen 2.5+1, 3.5+1 ve 4.5+1 şeklinde dizayn edilen 84 daireden meydana gelen MOD Bahçelievler, tam bir aile konsepti olarak ön plana çıkıyor.

MOD Bahçelievler İstanbul projesi ayrıca bölgede 1+1 dairesi bulunmayan tek proje olarak dikkat çekiyor.

Geniş ve ferah olarak inşa edilen daireleriyle büyük ve huzur dolu yaşam alanlarına dönüşürken, bahçe katlarından direk yeşilin tazeliğine açılan teraslar, ağaçlarla iç içe yaşayan balkonlar veya siteye girdikten sonra evinize kadar size eşlik eden ağaçlar da yer alıyor.

MOD Bahçelievler, toplam 5 bin metrekarelik peyzaj alanına sahip.

Komşuluk ilişkilerine imkan tanıyan yatay mimarisiyle göze çarpan MOD Bahçelievler'de her katta en fazla 4 daire yer alıyor.

7/24 güvenliğin sağlanacağı MOD Bahçelievler'de çocuklarınız da unutulmadı.

Kapalı havuzu, çocuk oyun alanları, geniş bahçesi ve yeşil alanlarıyla MOD Bahçelievler, tüm çocuklara eğlence dolu bir yaşam vaat ediyor.

MOD Bahçelievler'de havuz, formda kalmak için de erkekler ve kadınlar için ayrı tasarlanmış fitness salonu, sauna ve buhar banyosu imkanlarıyla, hayatın tüm yorgunluğundan ve stresinden kurtulurken, huzur ve konforu bir arada yaşayacaksınız.

 

MOD Bahçelievler Nerede?

Projenin HABERLERİ

MOD Gayrimenkul’den 2 Yeni Proje!

Mod İstanbul Projesi Nerede?

Mod İstanbul Projesi Daire Fiyatları Ne Kadar?

Mod İstanbul Projesi Teslim Tarihi

Bahçelievler Emlak Endeksi Konut ve Bölge Analizi