Meydan Ardıçlı Projesinde Ön Satışlar Başladı

Esenyurt bölgesi sınırlarındaki Doğan Araslı Bulvarı üzerinde Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding’in ortak girişimi ile yapacağı Meydan Ardıçlı projesinin ön satış süreci başladı.

Meydan Ardıçlı Projesinde Ön Satışlar Başladı
16.05.2017 - Salı

Sektörde birçok başarılı konut projesini hayata geçiren Özyurtlar Holding, Bahaş Holding ile işbirliğine giderek hayata geçirdiği yeni projesi olan Meydan Ardıçlı projesini satışa sundu. İnşaat çalışmaları için sayılı gün kalan Meydan Ardıçlı projesi lokasyon olarak Esenyurt Doğan Araslı Bulvarı üzerinde yükselecek. 

Konut ve alışveriş merkezinden oluşan karma bir yapıya sahip olan Meydan Ardıçlı, 70 bin metrekarelik bir alana yayılıyor. Bahçeşehir bölgesinin girişinde ve TEM bağlantı yolu üzerinde yükselecek olan Meydan Ardıçlı projesinde toplamda 1.700 adet konut yer alacak. Yatırım değeri ile dikkat çeken proje, konut sahiplerine yüksek prim kazandıracak ve Esenyurt’un sosyo-kültürel yapısını şekillendirecek.

 

Kaçırılmaz Fiyat Avantajları Devam Edecek


Meydan Ardıçlı projesinin bölgeye yeni bir kimlik katacağını ifade eden Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, projede ön satış sürecini başlattıklarını belirterek, ön satış sürecine yönelik olan avantajlı fiyatların lansmana kadar devam edeceğini söyledi.

Merkezi Bölgeler Ayağınızın Altında

Şimdiden büyük bir ilgi gören Meydan Ardıçlı projesi, bölgedeki merkezi noktalara olan yakınlığı ile de göz dolduruyor. Kolay ulaşımı ile trafik derdini çözen proje, TEM Otoyolu'na 850 metre, Marmarapark AVM’ye, 5M Migros’a, Real Hipermarket  ve Koçtaş’a 5 dakika uzaklıkta yer alıyor. 
 

Fırsat Projeleri