Merkez Ankara, Türkiye İçin Kazanç Vakti'ne Dahil Oldu!

Merkez Ankara, lansman öncesi Türkiye İçin Kazanç Vakti kampanyasına avantajlı fiyatlarıyla dahil oldu. Merkez Ankara projesi, ev sahibi olmak isteyen yatırımcılara, kampanya kapsamında yüzde 10 peşinat ve yüzde 0,98 faiz oranı ile bankasız-kefilsiz 120 ay vade imkanı sağlıyor.

Merkez Ankara, Türkiye İçin Kazanç Vakti'ne Dahil Oldu!
13.09.2018 - Perşembe

Merkez Ankara Projesi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın desteklediği Türkiye İçin Kazanç Vakti kampanyasına dahil oldu. Pasifik İnşaat tarafından Ankara'da inşa edilen proje, dünyanın önde gelen mimarlık ofislerinden New York merkezli KPF tarafından tasarlandı. Merkez Ankara projesi; konut, ofis, alışveriş merkezi ve otel fonksiyonlarından oluşuyor. Merkez Ankara projesinden ev sahibi olmak isteyen yatırımcılara, yüzde 10 peşinat ve yüzde 0,98 faiz oranı ile bankasız-kefilsiz 120 ay vade olanağı sağlanıyor.

Kampanya kapsamında ödenen peşinatların döviz ve altın getirisi ‘Hem siz kazanın hem memleket kazansın’ sloganıyla bir yıl garanti altına alınarak yatırımcılara önemli bir ödeme avantajı da sağlanıyor. Kampanya ve ödeme koşulları konusunda bir açıklama yapan Pasifik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan, lansman öncesi avantajlarıyla kampanyaya katılan tek proje olduklarını dile getirdi. Merkez Ankara Projesinin, ‘Türkiye için Kazanç Vakti’ kampanyasına Emlak Konut güvencesiyle dahil olduğuna vurgu yapan Fatih Erdoğan, ekonomi ve sektöre destek vermekten son derece mutlu olduklarını söyledi.

Projenin şehir merkezinin en büyük yeşil alanı olacak Millet Bahçesi’ne komşu konumda yükseleceğini anımsatan Pasifik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan,"Merkez Ankara Projesi; Merkez Ankara ofis, konut, alışveriş merkezi ve otel fonksiyonlarından oluşan ve tüm ihtiyaçların çözüldüğü bir şehir projesidir. Bu denli büyük bir projede envanteri çeşitlendirmek için farklı büyüklük ve özellikte, her iş-yaşam modeline uygun ofis ve konut seçenekleri hazırladık. Merkez Ankara 1 milyon 200 bin metrekarelik inşaat alanıyla tek parselde Türkiye’nin en büyük karma kullanım projesi olma özelliği taşıyor.” açıklamasında bulundu.

Merkez Ankara; Tarihi Ankara’da Yükseliyor!

Merkez Ankara’nın Eski Ankara ile Yeni Ankara’nın kesiştiği, şehrin en ulaşılabilir noktasında yükseleceğine vurgu yapan Fatih Erdoğan, “Tarihi Ankara projesi bu bölgede yer alıyor. Ankara Kalesi civarındaki eski Ankara evleri ve Ulus’ta bulunan Cumhuriyet dönemi binaları yenileniyor ve etrafları temizlenerek tarihi doku ortaya çıkarılıyor” diye konuştu.

Ankara’nın en büyük iki şehir hastanesinden biri olan Etlik Şehir Hastanesi’nin aynı bölgede yapılmakta olduğunu dile getiren Pasifik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı  Fatih Erdoğan: “ Merkez Ankara Projesi, Gazi, Hacettepe ve Ankara Üniversitesi gibi Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinin yanı sıra, Ankara’nın önde gelen müzeleri, kültür sanat merkezleri, stadyum ve kapalı spor salonları da bu bölgede yer alıyor. Ayrıca yakında faaliyete geçecek ve Avrupa’nın en büyük eğlence parkı Ankapark da projenin komşuları arasında konumlanıyor. Anadolu’yu Başkent’e bağlayan Yüksek Hızlı Tren Garı Merkez Ankara’ya yürüme mesafesinde bulunuyor. Ayrıca metro ve yeni Başkentray ile projemiz şehir içi ulaşımının da merkezinde yer alacak. Bütün bu dönüşümler ve ulaşım kolaylıklarıyla Ankara, daha fazla turist çeken bir merkez haline gelecek. Biz de Merkez Ankara ile Başkent’in cazibesini daha da artıracağız.” değerlendirmesinde bulundu.

Fırsat Projeleri

Merkez Ankara

ANKARA / YENİMAHALLE

Merkez Ankara

Merkez Ankara

Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Strada Bahçeşehir'de Yaşam Yeni Caddesinde

Strada Bahçeşehir'de Yaşam Yeni Caddesinde

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'de Kiralarınız Eve Dönüşsün

AND Pastel'de Kiralarınız Eve Dönüşsün

Çiftçi Towers

İSTANBUL / BEŞİKTAŞ

İstanbul Kadar Eşsiz Bir Yaşam...

İstanbul Kadar Eşsiz Bir Yaşam...

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

170 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

170 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta