Merkez Ankara Temsilcisi Sizi Arasın
Merkez Ankara

Merkez Ankara

Pasifik-Çiftay
ANKARA / YENİMAHALLE
Projede Fırsat
Merkez Ankara Temsilcisi Sizi Arasın
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon,SMS ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Merkez Ankara PROJE ÖZELLİKLERİ

Merkez Ankara projesi Pasifik İnşaat ve Çiftay İnşaat ortak imzasıyla Ankara Yenimahalle'de yükseliyor. Emlak Konut GYO ve TOKİ güvencesiyle Ankara'nın gelişen bölgesi Yenimahalle'de inşa edilen Merkez Ankara ofis, konut, alışveriş merkezi ve otel fonksiyonlarından oluşan ve tüm ihtiyaçların çözüldüğü bir şehir projesi olarak planlanıyor. Merkez Ankara 1 milyon 200 bin metrekarelik inşaat alanıyla tek parselde Türkiye'nin en büyük karma kullanım projesi olma özelliği taşıyor. 

Merkez Ankara Kat Planı

Daire, rezidans ve ofis olarak planlanan Merkez Ankara projesinde 2.020 konut yer alıyor. Merkez Ankara'da 1+1 den 5+1'e değişik büyüklüklerde daire seçenekleri mevcut . Proje kapsamında 1425 konut, ayrıca  144 mağaza planlanıyor.

Merkez Ankara Nerede?

Ankara Yenimahalle'de yükselecek olan proje, ulaşım akslarına olan yakınlığıyla da trafikten uzak bir erişim imkanı sunuyor. Proje konum itibariyle eğitim, sağlık ve devlet kurumlarına da oldukça yakın bir mesafede bulunuyor. Gazi, Hacettepe ve Ankara Üniversitesi gibi Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinin yanı sıra Ankara’nın önde gelen müzeleri, kültür sanat merkezleri, stadyum ve kapalı spor salonları da bu bölgede yer alıyor. Ayrıca yakında faaliyete geçecek ve Avrupa’nın en büyük eğlence parkı Ankapark da projenin komşuları arasında konumlanıyor. Anadolu’yu Başkent’e bağlayan Yüksek Hızlı Tren Garı Merkez Ankara’ya yürüme mesafesinde bulunuyor. Ayrıca metro ve yeni Başkentray ile proje şehir içi ulaşımının da merkezinde yer alacak.

Merkez Ankara Yakın Çevre

Merkez Ankara projesine yakın hastaneler arasında Yenimahalle Devlet Hastanesi, Etimesgut Devlet Hastanesi, Medical Park Hastanesi, Özel Eryaman Hastanesi, Özel ETİMED Hastanesi, Bilgi Hastanesi, İlk Umut Tıp Merkezi, Başkent Üniversitesi Ümitköy Poliklinikleri yer alıyor.

Projeye yakın okullar arasında ise Fatma - Hacı Hüseyin AKGÜL Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Sınav Koleji, Kariyer Koleji, Final Okulları, Mehmetçik Anadolu Lisesi, Özel Ata Okullari, Anaşehir Koleji, Bilge Alp Koleji, Şehit Rıfat Çelik İÖO, Onur Koleji, Özel Pi Koleji Eryaman, Batıkent Doğa Koleji bulunuyor.

Merkez Ankara projesine yakın alışveriş merkezleri arasında da Optimum Outlet, Meydan Batıkent, CarrefourSA AVM, Gordion, Dolphin, Galeria AVM yer alıyor. 

Merkez Ankara Sosyal Donatılar

İleri inşaat teknolojisiyle güvenli, teknik donatılarıyla da konforlu bir yaşamın kapısını aralayan Merkez Ankara projesi kapsamında AVM, okul, yürüyüş alanları, açık-kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness tesisleri ve daha birçok sosyal donatı alanları yer alacak.

Merkez Ankara Teslim Tarihi

Yüksek kalite standartlarında estetik mimariyle inşa edilecek olan Merkez Ankara konut projesinde daireler sahiplerine Haziran 2021'de teslim edilecek.

Merkez Ankara Nerede?

Projenin HABERLERİ

Merkez Ankara’da Lansman Öncesi Fırsat!

Merkez Ankara, Türkiye İçin Kazanç Vakti'ne Dahil Oldu!

Merkez Ankara, Türkiye İçin Kazanç Vakti Kampanyası İle Kazandırıyor!

Konutta Dev Kampanya Resmen Başladı

Merkez Ankara Emlak Konut Kampanyasına Dahil Oldu

Merkez Ankara Fiyatları ve Teslim Tarihi

Fırsat Projeleri

Uplife Kadıköy

İSTANBUL / KADIKÖY

Uplife Kadıköy'de %25 İndirim Avantajı

Uplife Kadıköy'de %25 İndirim Avantajı

Deluxia Park

İSTANBUL / KARTAL

Deluxia Park 'ta %25 İndirim Avantajı

Deluxia Park 'ta %25 İndirim Avantajı

Residence Inn Deluxia

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Residence Inn Deluxia'da %25 İndirim Fırsatı

Residence Inn Deluxia'da %25 İndirim Fırsatı

Makyol Santral

İSTANBUL / ESENYURT

Makyol Santral'de Ödemelerinizi Erteleyin

Makyol Santral'de Ödemelerinizi Erteleyin

Yücelpark

İSTANBUL / KARTAL

Yücelpark'ta %25 İndirim Avantajı

Yücelpark'ta %25 İndirim Avantajı

Evora Denizli

DENİZLİ / BABADAĞ

Evora Denizli'de %25 İndirim Avantajı

Evora Denizli'de %25 İndirim Avantajı