Mandarins Acıbadem Projesine Yoğun İlgi!

Acıbadem ve Fikirtepe’nin kesişme noktasında Mandarins Gayrimenkul imzasıyla yükselen Mandarins Acıbadem projesinde daireler yoğun ilgi görüyor.

Mandarins Acıbadem Projesine Yoğun İlgi!
16.08.2017 - Çarşamba

Acıbadem ve Fikirtepe’nin kesişme noktasında Mandarins Gayrimenkul imzasıyla yükselen Mandarins Acıbadem projesinde daireler yoğun ilgi görüyor.

Avrasya Tüneli’nin Anadolu yakası çıkış noktasında Acıbadem’de hayata geçirilen The Mandarins Acıbadem projesinin ilk etabındaki daireler yoğun ilgi görüyor. Konut satışlarının hız kazandığı projede 493 dairenin yüzde 65’i Haziran ayında tükenirken, son 20 günde 25 dairenin daha satışı gerçekleşti. 

1+1’den 5+1'e kadar daire seçeneklerinin bulunduğu projede toplam 493 daire yer alıyor. Kişiye özel ödeme seçeneklerinin bulunduğu proje hem yatırımcıların hem de oturum amaçlı ev sahibi olmak isteyenlerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. 

KİŞİYE ÖZEL ÖDEME PLANI

Toplam yatırım değeri 550 milyon lira olan The Mandarins Acıbadem’in birinci etabında kaba inşaatın yüzde %95‘i tamamlandı. Projenin ikinci etabına ise Haziran ayında başlandı. Mandarins Gayrimenkul yönetimi tarafından hazırlanan ödeme planlarına göre dileyen konut alıcısı daire bedelinin yüzde 50’sini teslimden önce belirli aralıklarda, yüzde 50’sini ise teslimden sonra ödeyebilecek. Şirket bünyesinde 60 aya kadar vadeli satın alma da mümkün. 

Mandarins Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Müdürü Emin Can Aydın konuya ilişkin yaptığı açıklamada "Tarihi Salı Pazarının yanında özel bir lokasyona sahibiz. Ulaşım araçlarına, alışveriş merkezlerine, Avrasya Tüneli’ne ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne en fazla 7 dakikalık mesafedeyiz. Sahip olduğumuz özellikler sayesinde projedeki 493 dairenin yüzde 70’inin satışını gerçekleştirdik. Bugün projeden konut alanlar 5 yıl sonra yüzde 60 değerlendiğini görebilecekler" dedi. 
 

Fırsat Projeleri