Luxera Güneşli Projesi 2018'De Satışa Çıkıyor!

Luxera Meydan ve Luxera Yenibosna projelerini satışa sunan Luxera Gayrimenkul, yeni projesini Güneşli’de hayata geçirecek. İşte detaylar…

Luxera Güneşli Projesi 2018'De Satışa Çıkıyor!
25.10.2017 - Çarşamba

Gelecek projelerini Güneşli’de hayata geçireceklerini belirten Luxera Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Taş, yeni yatırımları hakkındaki detayları paylaştı.

Luxera Gayrimenkul’ün yeni projeleri olan Luxera Meydan ve Luxera Yenibosna, düzenlenen basın lansmanı ile satışa çıkarıldı. Toplantıda konuşan Luxera Gayrimenkul’ün Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Taş, projeler hakkında bilgi verirken, gelecek projelerine de değindi.

Luxera Meydan ve Luxera Yenibosna Yüzde 50 Primle Satışta

Satış sürecinin başladığı yeni projeleri Luxera Meydan ve Luxera Yenibosna hakkında bilgi veren Ramazan Taş, “ İki yeni projemizin basın lansmanını gerçekleştirdik. Luxera Meydan projemiz 242 daire ve 50 mağazadan oluşmakta. Projeyi 11 dönümlük bir arazi üzerine konumlandırdık. Toplamda 55 bin metrekarelik bir inşaat alanımız var. Şu an inşaat çalışmalarına başladık ve hızla devam ediyoruz.  

Luxera Yenibosna projemiz ise 5 bin metrekarelik bir arazi üzerinde yükseliyor. Bu projede 1+1 ve 2+1’den oluşan 110 adet daire yer alıyor. Altında da 4 bin metrekarelik bir ticari alan bulunmakta” dedi.

Bu Lokasyonda Bir Proje Daha Yok

Yeni projelerin lokasyonları hakkında konuşan Taş, “Luxera Meydan projemiz eşsiz bir lokasyona sahip. Şu an istanbul’da 3 metronun da aktarım merkezinde olan bir proje daha yok. Bu çok önemli bir avantaj. Bu avantajla birlikte İstanbul’da en yüksek primi vaat eden projelerin başında geliyor.  

Luxera Yenibosna projemiz de güzel bir konumda. Basın Ekspres Yolu’nun hemen yanında yer alıyor. Yanıbaşında Kuyumcukent ve AVM’ler yer alıyor. Caddesi de büyük ve güzel” şeklinde konuştu.

Güneşli'ye 250 Konutluk Yeni Proje: Luxera Güneşli

Yeni yatırımları hakkında bilgi veren Ramazan Taş, Güneşli bölgesinde Luxera Güneşli projesini hayata geçireceklerini belirterek, sözlerine şöyle devam etti: “Luxera Güneşli projemiz, Basın Ekspres’in Güneşli sapağının hemen yanı başında yer alıyor. Mimar Sinan metro durağının yanında yer alacak. Projemizde 80 daire 4 tane dükkanımız olacak. Bu 1. etap olacak. 2. Etaba yandaki fabrika arazisini de dahil edeceğiz ve 2. Etap ile birlikte 250 daireye ulaşacağız. Tasarımı tamamen biten projemizin ruhsat aşamasındayız. 2018’in başında inşasına ve satışına başlayacağız.”

 

Fırsat Projeleri

Luxera Meydan

İSTANBUL / BAĞCILAR

Kazanmak İsteyen Meydana Çıksın

Kazanmak İsteyen Meydana Çıksın

Luxera Bahçelievler

İSTANBUL / BAHÇELİEVLER

Ulaşımıyla Pratik Yaşamıyla Butik...

Ulaşımıyla Pratik Yaşamıyla Butik...

Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Strada Bahçeşehir'de Yaşam Yeni Caddesinde

Strada Bahçeşehir'de Yaşam Yeni Caddesinde

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'de Kiralarınız Eve Dönüşsün

AND Pastel'de Kiralarınız Eve Dönüşsün

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

170 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

170 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta