Bize ulaşın 0 212 944 4562
Luxera Bahçelievler

Luxera Bahçelievler

Luxera Gayrimenkul
İSTANBUL / BAHÇELİEVLER
Projede Fırsat
Bize ulaşın 0 212 944 4562
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız. Kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Luxera Bahçelievler PROJE ÖZELLİKLERİ

Müşterilerinin mutluluğunu ön planda tutan, binalar yerine eserler inşa etme hedefleriyle yola çıkan Luxera Gayrimenkul Geliştirme Yatırım İnşaat'ın İstanbul'un Avrupa Yakası'nın en yoğun bölgelerinden Yenibosna'da hayata geçirdiği Luxera Bahçelievler, 5 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor. 

Luxera Bahçelievler, 10 katlı tek blok halinde hayata geçiriliyor. 110 daireden oluşan Luxera Bahçelievler projesinde daireler 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı. Ancak daireler müşterinin talebi doğrultusunda 3+1 ve 4+1 seçeneklerine çevrilebilir. 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinden oluşan projede konutların alanları 72 ve 115 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Bünyesindeki 4 bin metrekarelik ticari alanla da bölgenin örnek projesi olmaya aday görünen Luxera Bahçelievler, lokasyonu açısında da dikkat çekiyor. Birbiri ardına inşa edilen ofis, otep ve alışveriş merkezi projeleriyle yeni bir yüze kavuşan ve bu özelliği ile Büyükdere Caddesi'ne alternatif olma yolunda ilerleyen Basın Basın Ekspres Yolu'nun paralelinde konumlanan proje, metro istasyonuna komşu, E-5'e 2, TEM’e ve Atatürk Havalimanı’na ise 4 dakika mesafede yer alıyor. Bölgedeki tüm eğitim kurumları, sağlık kuruluşları ve alışveriş merkezleri de projenin yakın çevresinde bulunuyor.

Luxera Bahçelievler projesinin sunduğu sosyal olanaklar arasında; kapalı yüzme havuzu ( Çocuk ve yetişkinler için ayrı ), fitness center sauna, türk hamamı, çocuk oyun parkı, kamelyalar, yürüyüş alanı, dinlenme  alanları, Resepsiyon, 7/24 Güvenlik, kapalı devre kamera sistemi ve kapalı Otopark mevcuttur.

LUXERA BAHÇELİEVLER PROJESİNE YAKIN ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

Airport Outlet Center, Starcity Outlet, Güneşli Park, İstwest Meydan, ArmoniPark, Wedding World, Atrium

LUXERA BAHÇELİEVLER PROJESİNE YAKIN OKULLAR

Uğur Koleji, Kültür Koleji, Okyanus Koleji, İhlas Koleji, AREL Koleji, Özel Balkaya Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Özel Mektebim Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Mustafa Barut Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Nasrettin Hoca Ortaokulu, Erguvan İÖ Okulu, Kocasinan İlköğretim Okulu, Siyavuşpaşa Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, Yenibosna Çok Programlı Lisesi, Söğütlüçeşme İlköğretim Okulu, Kocasinan Şehit Samet Kırbaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Siyavuşpaşa İ.Ö.O., Zehra Mustafa Dalgıç Ticaret Meslek Lisesi, Nahit Menteşe Endüstri Meslek Lisesi, Füsun Yönder Anadolu Lisesi  

LUXERA BAHÇELİEVLER PROJESİNE YAKIN HASTANELER

Özel Nisa Hastanesi, Memorial Bahçelievler Hastanesi, Özel İlke Hastanesi, Istanbul Medipol Üniversitesi Sefaköy Hastanesi, Bahçelievler Semt Polikliniği, Özel Ataköy Hastanesi, Medipol Üniversitesi Hastanesi, Rumeli Hospital, Median Cerrahi Tıp Merkezi, İstanbul Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Büyük Anadolu Tıp Merkezi, İstanbul 112 Avrupa Komuta Kontrol Merkezi, Safa Hastanesi, Özel Median Hospital, Mehmet Akif Ersoy Hastanesi Küçükçekmece Semt Polikliniği, Biruni Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Luxera Bahçelievler Nerede?

Projenin HABERLERİ

Avantajlı Avrupa Yakası Konut Projeleri

Luxera Meydan Ön Satış Sürecinde

Luxera Meydan Görücüye Çıkıyor

Luxera Gayrimenkul Projelerini 24 Ekim'de Lansmana Çıkarıyor!

Luxera Meydan ve Luxera Yenibosna Basına Tanıtıldı

Luxera Meydan ve Luxera Yenibosna Projeleri Basına Tanıtıldı