DETAYLI BİLGİ
FIRSATLAR
tel
Ev almanın en avantajlı yolu...
GÜNCEL KONUT HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ
Bize ulaşın 0 212 944 4562
Luxera Bahçelievler

Luxera Bahçelievler

Luxera Gayrimenkul
İSTANBUL / BAHÇELİEVLER
Projede Fırsat
Bize ulaşın 0 212 944 4562
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon,SMS ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Luxera Bahçelievler PROJE ÖZELLİKLERİ

Luxera Bahçelievler projesi İstanbul Yenibosna ilçesinin en nezih bölgelerinden Bahçelievler'de Luxera Gayrimenkul tarafından inşa ediliyor. Müşterilerinin mutluluğunu ön planda tutan, binalar yerine eserler inşa etme hedefleriyle yola çıkan Luxera Gayrimenkul imzasını taşıyan Luxera Bahçelievler projesi, 5 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor. 10 katlı tek blok halinde yükselen projede, 110 konforlu daire bulunuyor.

Luxera Bahçelievler Kat Planı

110 daireden oluşan Luxera Bahçelievler projesinde daireler 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı. Ancak daireler müşterinin talebi doğrultusunda 3+1 ve 4+1 seçeneklerine çevrilebiliyor. 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinden oluşan projede konutların alanları 72 ve 115 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Luxera Bahçelievler Nerede?

Yenibosna Bahçelievler'de yaşama kazandırılan Luxera Bahçelievler, bünyesindeki 4 bin metrekarelik ticari alanla da bölgenin örnek projesi olmaya aday gösteriliyor. Luxera Bahçelievler, lokasyonu açısında da dikkat çekiyor. Birbiri ardına inşa edilen ofis ve alışveriş merkezi projeleriyle yeni bir yüze kavuşan ve bu özelliği ile Büyükdere Caddesi'ne alternatif olma yolunda ilerleyen Basın Ekspres Yolu'nun paralelinde konumlanan proje, metro istasyonuna komşu, E-5'e 2, TEM’e ve Atatürk Havalimanı’na ise 4 dakika mesafede yer alıyor. Bölgedeki tüm eğitim kurumları, sağlık kuruluşları ve alışveriş merkezleri de projenin yakın çevresinde bulunuyor.

Luxera Bahçelievler Yakın Çevre

Luxera Bahçelievler projesi konumu itibariyle birçok eğitim ve sağlık kurumunun yanı sıra ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz birçok alışveriş merkezlerine de komşu lokasyonda yer alıyor. Projeden daire satın alanlar Airport Outlet Center, Starcity Outlet, Güneşli Park, İstwest Meydan, ArmoniPark, Wedding World ve Atrium'a komşu oluyor.

Luxera Bahçelievler projesine yakın hastaneler arasında ise Özel Nisa Hastanesi, Memorial Bahçelievler Hastanesi, Özel İlke Hastanesi, Istanbul Medipol Üniversitesi Sefaköy Hastanesi, Bahçelievler Semt Polikliniği, Özel Ataköy Hastanesi, Medipol Üniversitesi Hastanesi, Rumeli Hospital, Median Cerrahi Tıp Merkezi, İstanbul Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Büyük Anadolu Tıp Merkezi, İstanbul 112 Avrupa Komuta Kontrol Merkezi, Safa Hastanesi, Özel Median Hospital, Mehmet Akif Ersoy Hastanesi Küçükçekmece Semt Polikliniği, Biruni Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi bulunuyor.

Projeye komşu eğitim kurumları arasında da Uğur Koleji, Kültür Koleji, Okyanus Koleji, İhlas Koleji, AREL Koleji, Özel Balkaya Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Özel Mektebim Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Mustafa Barut Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Nasrettin Hoca Ortaokulu, Erguvan İÖ Okulu, Kocasinan İlköğretim Okulu, Siyavuşpaşa Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, Yenibosna Çok Programlı Lisesi, Söğütlüçeşme İlköğretim Okulu, Kocasinan Şehit Samet Kırbaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Siyavuşpaşa İ.Ö.O., Zehra Mustafa Dalgıç Ticaret Meslek Lisesi, Nahit Menteşe Endüstri Meslek Lisesi, Füsun Yönder Anadolu Lisesi yer alıyor.

Luxera Bahçelievler Sosyal Donatılar

Luxera Bahçelievler projesinin sunduğu sosyal olanaklar arasında; kapalı yüzme havuzu (Çocuk ve yetişkinler için ayrı), fitness center sauna, Türk hamamı, çocuk oyun parkı, kamelyalar, yürüyüş alanı, dinlenme  alanları, Resepsiyon, 7/24 Güvenlik, kapalı devre kamera sistemi ve kapalı Otopark mevcuttur.

Luxera Bahçelievler Teslim Tarihi

Luxera Bahçelievler projesi teslim tarihi ise Haziran 2019 olarak planlanıyor.

Luxera Bahçelievler Nerede?

Projenin HABERLERİ

Luxera Bahçelievler Projesi Fiyat Listesi ve Teslim Tarihi

Luxera Bahçelievler Projesi Ve Fiyat Listesi

Ramazan Taş Luxera Meydan ve Yenibosna'yı Anlattı

Luxera Güneşli Projesi 2018’de Satışa Çıkıyor!

Luxera’dan 2 Yeni Proje, Yüzde 50 Prim!

Luxera Meydan ve Luxera Yenibosna Projeleri Basına Tanıtıldı

Fırsat Projeleri

AKS Focus İstanbul

İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ

Hayatın Merkezinde Siz Varsınız!

Hayatın Merkezinde Siz Varsınız!

Evora İstanbul

İSTANBUL / TUZLA

Hayallerinize Kavuşma Zamanı

Hayallerinize Kavuşma Zamanı

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'den Yeni Yılın Yeni Fırsatı!

AND Pastel'den Yeni Yılın Yeni Fırsatı!

Başakkent Gölet

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Bahçeşehir'in Merkezinde 2+1 Fiyatına 4+1 Daire Fırsatı!

Bahçeşehir'in Merkezinde 2+1 Fiyatına 4+1 Daire Fırsatı!

Evora Denizli

DENİZLİ / BABADAĞ

Evora Denizli'de

Evora Denizli'de "0" Peşinatla Ev Sahibi Olun

Metrolife

İSTANBUL / SANCAKTEPE

Yuva Kuracaksan Net 0,79 Vade Oranıyla Ev Alacaksın Sinpaş'tan

Yuva Kuracaksan Net 0,79 Vade Oranıyla Ev Alacaksın Sinpaş'tan