Luxera Meydan

Luxera Meydan

Luxera Gayrimenkul
İSTANBUL / BAĞCILAR
Luxera Meydan
Luxera Meydan

Luxera Meydan PROJE ÖZELLİKLERİ

Luxera Gayrimenkul Geliştirme Yatırım İnşaat tarafından hayata geçirilen Luxera Meydan projesi, İstanbul Bağcılar'da iki kule olarak yükseliyor. Büyüklükleri 65 ila 170 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edilen 242 konut, 50 ticari üniteden oluşan Luxera Meydan'ın kuleleri 22 katlı olarak tasarlandı. Müşterilerine yeni yaşam tarzları sunan Luxera, Meydan projesinde de bu misyon doğrultusunda estetiği ve konforu hayatın bir parçası haline getiriyor.

Tecrübenin ve teknolojinin imzasını taşıyan Luxera Meydan, aynı zamanda ailelerin mutluluğu üzerine inşa edilen bir proje. Güvenliğin 7/24 görüntülü olarak sağlanacağı projede, çocuklarınız da güven içinde kendilerine ayrılan alanlarda sosyalleşerek keyifle zamanlar geçirecek. Şehrin yorucu temposundan uzaklaşmak isteyenler için tasarlanan saunalarda kaslarınızı gevşeterek üzerinizi stresi atacak, fitness merkezinde geçireceğiniz zamanlarla zinde kalacaksınız.

Luxera Meydan, çevresel sosyal donatılara olan lokasyonuyla da dikkat çekiyor. 3 ayrı metro hattına olan yakınlığı ile ayrıcalık yaratan ve yakın çevresinde birçok hastane bulunan Luxera Meydan, metroya yürüme mesafesinde. TEM ve Basın Ekspres Yolu'nun yanı başındaki proje, E-5'e 6 dakika, Atatürk Havalimanı'na sadece 7 dakika uzaklıkta.

Luxera Meydan Nerede?

Fırsat Projeleri

Projenin HABERLERİ

Luxera Meydan Ön Satış Sürecinde

Luxera Meydan Görücüye Çıkıyor

Luxera Gayrimenkul Projelerini 24 Ekim'de Lansmana Çıkarıyor!

Luxera Meydan ve Luxera Yenibosna Basına Tanıtıldı

Luxera Meydan ve Luxera Yenibosna Projeleri Basına Tanıtıldı

Luxera’dan 2 Yeni Proje, Yüzde 50 Prim!

Luxera Güneşli Projesi 2018’de Satışa Çıkıyor!

Ramazan Taş Luxera Meydan ve Yenibosna'yı Anlattı