Luxera Bahçelievler Projesi Fiyat Listesi Ve Teslim Tarihi

Luxera Bahçelievler projesi, Luxera Gayrimenkul Geliştirme Yatırım İnşaat'ın girişimiyle İstanbul'un Avrupa Yakası'nın en yoğun bölgelerinden Yenibosna'da yükseliyor.

Luxera Bahçelievler Projesi Fiyat Listesi Ve Teslim Tarihi
19.07.2018 - Perşembe

Luxera Bahçelievler Mimari Özellikleri

Luxera Bahçelievler projesi, Luxera Gayrimenkul Geliştirme Yatırım İnşaat'ın girişimiyle İstanbul'un Avrupa Yakası'nın en yoğun bölgelerinden Yenibosna'da yükseliyor. 10 katlı tek blok halinde tasarlanan Luxera Bahçelievler, 5 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor.

Luxera Bahçelievler projesi toplam 110 daireden meydana gelecek şekilde hayata geçiriliyor. Luxera Bahçelievler projesinde daireler 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon olarak tasarlanmış durumda. Bununla birlikte daireler müşterinin talebi doğrultusunda 3+1 ve 4+1 seçeneklerine dönüştürülebiliyor. Luxera Bahçelievler projesinde konutların alanları 72 ve 115 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Projede konutlarla birlikte 4 bin metrekarelik bir ticari alan da bulunuyor.

Luxera Bahçelievler Konum

Büyükdere Caddesi'ne alternatif olma yolunda ilerleyen Basın Basın Ekspres Yolu'nun paralelinde konumlanan Luxera Bahçelievler, lokasyonu açısından da dikkat çekiyor. Bölgedeki tüm eğitim kurumları, sağlık kuruluşları ve alışveriş merkezleri de projenin yakın çevresinde bulunuyor. Metro istasyonuna komşu olan Luxera Bahçelievler E-5'e 2, TEM’e ve Atatürk Havalimanı’na ise 4 dakika mesafede yer alıyor. 

Luxera Bahçelievler Fiyat ve Ödeme Seçenekleri

Luxera Bahçelievler fiyat bilgileri için haberimizin aşağısında yer ala formumuzu doldurabilirsiniz. Luxera Bahçelievler ödeme seçeneklerine göre projede kişiye özel ödeme olanakları sağlanıyor.

Luxera Bahçelievler Sosyal Olanaklar

Luxera Bahçelievler projesinin sosyal donatı alanları arasında fitness center, sauna, Türk Hamamı, çocuk oyun parkı, 7/24 güvenlik, kapalı devre kamera sistemi, kapalı otopark kamelyalar, yürüyüş alanı, çocuk ve yetişkinler için ayrı kapalı yüzme havuzu, dinlenme alanları ve resepsiyon yer alıyor.

Luxera Bahçelievler Projesi Teslim Tarihi

Luxera Bahçelievler projesinin 2019 yılının Haziran ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Luxera Bahçelievler Projesine Yakın Alışveriş Merkezleri

Airport Outlet Center, Starcity Outlet, Güneşli Park, İstwest Meydan, ArmoniPark, Wedding World, Atrium

Luxera Bahçelievler Projesine Yakın Okullar

Uğur Koleji, Kültür Koleji, Okyanus Koleji, İhlas Koleji, AREL Koleji, Özel Balkaya Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Özel Mektebim Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Mustafa Barut Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Nasrettin Hoca Ortaokulu, Erguvan İÖ Okulu, Kocasinan İlköğretim Okulu, Siyavuşpaşa Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, Yenibosna Çok Programlı Lisesi, Söğütlüçeşme İlköğretim Okulu, Kocasinan Şehit Samet Kırbaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Siyavuşpaşa İ.Ö.O., Zehra Mustafa Dalgıç

Ticaret Meslek Lisesi, Nahit Menteşe Endüstri Meslek Lisesi, Füsun Yönder Anadolu Lisesi  

Luxera Bahçelievler Projesine Yakın Hastaneler

Özel Nisa Hastanesi, Memorial Bahçelievler Hastanesi, Özel İlke Hastanesi, Istanbul Medipol Üniversitesi Sefaköy Hastanesi, Bahçelievler Semt Polikliniği, Özel Ataköy Hastanesi, Medipol Üniversitesi Hastanesi, Rumeli Hospital, Median Cerrahi Tıp Merkezi, İstanbul Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Büyük Anadolu Tıp Merkezi, İstanbul 112 Avrupa Komuta Kontrol Merkezi, Safa Hastanesi, Özel Median Hospital, Mehmet Akif Ersoy Hastanesi Küçükçekmece Semt Polikliniği, Biruni Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Luxera Bahçelievler Projesi Örnek Daireler

,


 

BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUNUZ
KVKK politikasını okudum, kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Politikası için tıklayınız.
Bilgilendirme metnini okudum. Kampanyalardan telefon ve mail ile haberdar olmak istiyorum.

Fırsat Projeleri

Luxera Bahçelievler

İSTANBUL / BAHÇELİEVLER

Ulaşımıyla Pratik Yaşamıyla Butik...

Ulaşımıyla Pratik Yaşamıyla Butik...

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'de Yaşam Başladı

AND Pastel'de Yaşam Başladı

Başkent Emlak Konutları

ANKARA / ÇANKAYA

Başkent Emlak Konutları'nda 0,99 Vade Oranı

Başkent Emlak Konutları'nda 0,99 Vade Oranı

Gebze Emlak Konutları

KOCAELİ / GEBZE

Gebze Emlak Konutları 3. Etap'ta Yaşam Başladı

Gebze Emlak Konutları 3. Etap'ta Yaşam Başladı

Başakkent Gölet

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Başakkent Gölet'te Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Başakkent Gölet'te Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Folkart Yaka Evleri

İZMİR / KARŞIYAKA

Folkart Yaka Evleri'nde Projede Fırsat'a Özel Kampanya

Folkart Yaka Evleri'nde Projede Fırsat'a Özel Kampanya