Loft Valley Fiyat Listesi Ve Teslim Tarihi

Loft Valley projesi, İstanbul’un en seçkin ve gelecek vaat eden bölgesi Beylikdüzü'nde FAB Yapı tarafından inşa ediliyor.

Loft Valley Fiyat Listesi Ve Teslim Tarihi
13.07.2018 - Cuma

Yüksek kalite standartlarında proje üretimine önem veren FAB Yapı güvencesiyle hayata geçirilen Loft Valley Beylikdüzü, 3 bin 700 metrekarelik arsa alanı üzerine inşa ediliyor. 7'şer katlı 2 blok halinde yükselen Loft Valley projesinde büyüklükleri 40 ila 170 metrekare arasında değişen 1+1'den 4+1'e kadar normal daire ve dubleks daire seçenekleri yer alıyor. Loft Valley projesinde çevre düzenlemesi ve sosyal alanlar ise unutulmadı. 

LOFT VALLEY ÖRNEK DAİRE VE KAT PLANI

Loft Valley bölgenin mimari dokusuna uygun mimarisiyle de beğeni topluyor. Size ve ailenize lüksü ve konforu bir arada sunan Loft Valley projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edilmiş 106 adet konut bulunuyor. Normal ve dubleks seçeneklerinin yer aldığı projede konutların büyüklükleri 1+1 normal daireler 40 metrekare, dubleks 1+1 daireler ise 101 metrekare, 2+1 normal daire 97 ila 84 metrekare arasında, 2+1 dubleks daireler ise 110 metrekare, 3+1 normal ve 3+2 dubleks daireler ise 115 ila 205 metrekare büyüklükte dizayn edildi. İşte Loft Valley örnek daire görselleri:

LOFT VALLEY NEREDE?

Loft Valley projesi Beylikdüzü Kavaklı'da yükseliyor. Bulunduğu lokasyonla ulaşımı kolay bir noktada yer alan Loft Valley Beylikdüzü, Yakuplu sahile 5 dakika mesade bulunuyor. E-5'e 8, hastanelere 10, Atatürk Havalimanı'na ise 25 dakikalık uzaklıkta hayata geçirilen projeye yakın eğitim kurumları arasında Uğur Okulları Beylikdüzü, Doğa Koleji, Bahçeşehir Koleji ve Beykent Mektebim Okulları yer alıyor. Beylikdüzü Devlet Hastanesi, Medilife Hastanesi ve Medicana International İstanbul gibi sağlık kurumlarına da yakın bir noktada bulunan proje, bölgenin en önemli AVM'larinden Marmara Park ve Beylikdüzü Migros'a ise sadece 8 dakikada mesafede yer alıyor. 

LOFT VALLEY FİYAT LİSTESİ VE ÖDEME PLANI

Loft Valley Konutları fiyatları 510 bin TL'den başlıyor. Loft Valley ödeme planı ise liste fiyatları üzerinden yüzde 50 peşinat ile kalan kısım vade farksız 24 ay şirket içinde taksitlendiriliyor. Projede 2+1 daireler 510 bin TL'den 4+1 daireler ise 830 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkıyor. 

LOFT VALLEY SOSYAL AYRICALIKLAR

İleri düzey inşaat teknolojisinin kullanıldığı konforlu ve sağlam birimlerin oluşturulduğu Loft Valley Beylikdüzü projesinin sosyal ayrıcalıkları arasında ise Türk hamamı, sauna, açık-kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi ve spor alanları da bulunuyor. 

LOFT VALLEY TESLİM TARİHİ

Loft Valley konut projesi teslim tarihi ise Haziran 2019 olarak açıklandı. 

LOFT VALLEY İLETİŞİM

Loft Valley iletişim bilgileri ise şöyle: "Adres; Kavaklı Mah. Göktürkler Cad. No 6 C/1 Beylikdüzü/İstanbul Telefon: 0212 424 68 07"

Fırsat Projeleri

Loft Valley

İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ

Loft Valley

Loft Valley

Queen Bomonti

İSTANBUL / ŞİŞLİ

45 Yıllık Sinpaş Olunca Ev Alması 5 Dakika

45 Yıllık Sinpaş Olunca Ev Alması 5 Dakika

Skyland İstanbul

İSTANBUL / ŞİŞLİ

En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar

En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Eston Şehir Koru'da Müstakil Hayat Sizi Bekliyor

Eston Şehir Koru'da Müstakil Hayat Sizi Bekliyor

Nef Reserve Kandilli

İSTANBUL / ÜSKÜDAR

Nef Reserve Kandilli'de Yeni Bloklar Satışta

Nef Reserve Kandilli'de Yeni Bloklar Satışta

Nef Ortayaka

İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA

Nef Ev Değiştirme Kampanyası

Nef Ev Değiştirme Kampanyası