Kiptaş Locamahal'de Lansmana Özel Fiyatlar!

KİPTAŞ, İstanbul Zeytinburnu’nda kentsel dönüşüm projesi kapsamında hayata geçirdiği Locamahal Veliefendi projesini satış ofisinde düzenlediği basın toplantısıyla lanse etti.

Kiptaş Locamahal'de Lansmana Özel Fiyatlar!
10.10.2017 - Salı

KİPTAŞ, İstanbul  Zeytinburnu’nda kentsel dönüşüm projesi kapsamında  hayata geçirdiği Locamahal Veliefendi projesini satış ofisinde düzenlediği basın toplantısıyla lanse etti. 

Kentsel dönüşüm projelerinin en önemli kurumlarından biri olan  KİPTAŞ, geliştirdiği yeni projelerle kentsel dönüşüm sürecine katkı sağlamaya devam ediyor.
Bugüne dek inşa ettiği 75.000 konutla kalite ve güvenin sembolü haline gelen KİPTAŞ, İstanbul’un en merkezi bölgelerinden Veliefendi’de 1262 konutluk yeni bir projeye imza atıyor. 

"Yerinizi alın, geleceği kazanın" sloganıyla İstanbul’un pilot bölgesi Zeytinburnu’nda prestijli bir yaşam merkezi inşa eden KİPTAŞ, ayrıcalıklı ve sosyal donatı zengini projesiyle bölgedeki dönüşüme öncülük ediyor. 36 bin metrekare alan üzerinde 20 bloktan oluşan Locamahal Veliefendi, lokasyonuyla yatırımcıların dikkatini çekiyor. 

Özellikli konumu, mimari yapısı ve birinci sınıf malzeme kalitesi ile bölgenin sembol projesi olarak öne çıkan Locamahal Veliefendi’de en küçük dairelerin metrekaresi lansmana özel 5.750 TL’den başlıyor. 

Şehrin kalbinde yükselen ve lokasyonuyla son derece cazip bir noktada yer alan Locamahal Veliefendi, İstanbulluların en çok tercih ettiği gözde yaşam alanları arasında yer alıyor. Sahil hattıyla, E-5 Otoyolu’na yakınlığıyla,  Metro, Metrobüs, deniz otobüsü, Avrasya Tüneli ve Marmaray gibi tüm toplu ulaşım akslarının merkezinde yer alan Locamahal Veliefendi projesi; sahil - E-5  arasında yer alan konumuyla yatırımcılara büyük avantaj sağlayacak. 

ŞEHRİN MERKEZİNDE AYRICALIKLI BİR YAŞAM MERKEZİ

İstanbul’un en merkezi bölgelerinden Veliefendi’de, E-5’in yanı başında, Avrasya Tüneli ve Marmaray’a 5 dakika mesafede konumlanan Locamahal Veliefendi ile KİPTAŞ, yaşama dair tüm ayrıcalıkları şehrin kalbine taşıyor.

Büyüklükleri 119 metrekare ile 208 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan 3 tip daire seçeneği bulunan projede toplam 1.262 konut yer alıyor. 
Modern yaşamın tüm özelliklerinin hayata geçirileceği Locamahal’de; temalı çocuk oyun alanları, spor sahaları, fitness merkezi, sauna, Türk Hamamı, havuz, yürüyüş-koşu ve bisiklet parkurları bulunuyor.
 
Locamahal Veliefendi’de ayrıca çocuklara özel; atlama taşları, metal sazlıklar, tırmanma duvarı, kum havuzu, kaydırak, tünelli kaydırak, oyun tepeleri ve  temalı oyun parklarıyla keyifle vakit geçirebilecekleri geniş alanlar sunuluyor. Projede her daireye özel tanımlanan otopark alanlarının yanı sıra  7/24 kesintisiz güvenlik hizmeti de mevcut. 

BÖLGENİN EN ULAŞILABİLİR PROJESİ

Gayrimenkul yatırımcılarının gözde noktaları arasında yer alan ve kazançlı bir gelecek vadeden Locamahal Veliefendi, lokasyonuyla da dikkat çekiyor.
E-5 Otoyolu’nun yanı başındaki konumuyla bölgenin en ulaşılabilir projesi olarak öne çıkan Locamahal Veliefendi, Zeytinburnu Metro durağına yürüme mesafesinde bulunuyor. Proje ayrıca sahil yolu bağlantısıyla Bakırköy Deniz Otobüslerine, Avrasya Tüneline ve  Marmaray’a 5’er dakikalık mesafede konumlanıyor. 
Aralık 2020’de teslim edilmesi planlanan projenin inşa çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Ödeme Planı: 

1-Peşin; 

2-Firma Vadeli; %20 Peşin 12 Ay Taksit,%20 Peşin 18 Ay Taksit,%20 Peşin 24 Ay Taksit,%40 Peşin 36 Ay Taksit

3-Banka Kredili; 120 Aya varan vadelerde düşük faizli ödeme modelleri mevcuttur.

Fırsat Projeleri