home
kapat

Katılımevim Nedir?

Katılımevim kredisiz, peşinatsız, taksitle ve vade farkı ödemeden istediğiniz evi almanızı sağlayan bir sistemdir. İşte Katılımevim sisteminin detayları...

Katılımevim Nedir?
25.01.2019 - Cuma

Katılımevim kredisiz, peşinatsız, taksitle ve vade farkı ödemeden istediğiniz evi almanızı sağlayan bir sistemdir. Katılımevim sisteminde sunulan Sıralı, Hızlı, Sabit veya Esnek modellerden birine dahil olarak istediğiniz evi ya da arabayı faiz ödemeden satın alabilirsiniz. 

Katılımevim Nasıl Bir Sistemdir?

Türkiye’nin neresinde olursanız olun tasarruf ve birikimlerinizle, tamamen faizsiz olarak mevcut modeller üzerinden ev ya da araba sahibi olmanızı sağlıyor. Katılımevim sisteminde vade farkı ve kira yardımı gibi ek maliyetler de ödemiyorsunuz. Özellikle gayrimenkul alanında alım gerçekleştirmek isteyen kişilere faiz ödemeden ev sahibi olma fırsatı sunan Katılımevim, Eminevim, Fuzulev, Birevim, Finansevim ve Hedefevim’in kredisiz ve taksitle ev sahibi olma avantajı sağlayan bir sistem. Katılımevim’de 4 farklı model yer alıyor.

Katılımevim Ödeme Modelleri

Katılımevim’de sunulan ödeme modelleri şöyle sıralanıyor: 

Sıralı Model: Bu modelde evin ücretini, ödeme süresini ve peşinat tutarını belirleyecek olan sizsiniz. Ev veya arabayı teslim alacağınız tarih, noter huzurunda gerçekleştirilecek olan çekiliş ile belli olur. Yani dahil olduğunuz grupta çekilişe katılırsınız ve sıranızın gelmesini beklersiniz.

Hızlı Model: Bu modelde yıllık olarak taksit tutarlarını istediğiniz oranda artırmanız mümkündür. Hızlı modeldeki ödeme planıyla almak istediğiniz evin taksit sayısı ve peşinat miktarını siz belirlersiniz. Noter huzurunda gerçekleşen çekiliş sonucu ile sıranız netleşir. 

Sabit Model: Bu modelde istediğiniz evin teslim edileceği tarihi ödeyeceğiniz sabit tutarlara göre belirlenir.

Esnek Model: İstediğiniz evi almadan önce ve sonrasındaki yapacağınız ödeme miktarlarını siz belirlersiniz. Bütçenize bağlı olarak peşinat verebilir ya da ara ödeme yapabilirsiniz. Vadeyi sizin belirlediğiniz esnek modelde şartlar ve koşullar size göre belirlenir.

Katılımevim ile Neler Alınabilir?

Katılımevim sistemi dileyen herkesin katılabildiği ve faiz ödemeden gayrimenkul alabildiği bir yapıdır. İsteyen herkes Katılımevim sisteminin sunduğu modeller içerisinde bütçesine uygun olanı seçerek ev ve araba sahibi olabilir. Bunların dışında Katılımevim sisteminden dükkan, arsa ya da iş makinesi almak, çeyiz ve öğrenim bedelleri gibi ödemeleriniz için de yararlanabilirsiniz. 

Katılımevim Avantajları Nelerdir? 

Kredi kullanmadan, dolayısıyla faiz ve vade farkı ödemeden gayrimenkul sahibi olmanıza olanak tanıyan Katılımevim sisteminde 10 ay ile 360 ay arasında dilediğiniz vadeyi seçerek hayalinizdeki eve, arabaya ya da iş yerine sahip olabilirsiniz. Sistemden istediğiniz zaman ayrılarak ödediğiniz tutarları geri alabilirsiniz. Çekilişler noter huzurunda gerçekleştirilerek şeffaflık sağlanır. Taksitleri ödemekte zorluk yaşadığınız zamanlarda ödemelerinizi 

 • Ege Vadisi

  ANKARA / ÇANKAYA

  Sinpaş Ege Vadisi'nde 0,75 Vade Oranı

  Sinpaş Ege Vadisi'nde 0,75 Vade Oranı

 • Sinpaş Marina Ankara

  ANKARA / ÇANKAYA

  Sinpaş Marina Ankara'da Hem Marina Havası Hem Kanal Manzarası

  Sinpaş Marina Ankara'da Hem Marina Havası Hem Kanal Manzarası

 • Aydos Land

  İSTANBUL / PENDİK

  2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

  2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

 • Metrolife

  İSTANBUL / SANCAKTEPE

  Yuva Kuracaksan Net 0,79 Vade Oranıyla Ev Alacaksın Sinpaş'tan

  Yuva Kuracaksan Net 0,79 Vade Oranıyla Ev Alacaksın Sinpaş'tan

 • Demir Country

  İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ

  Projede Fırsat'tan Demir Country'e Özel Tatil Kampanyası!

  Projede Fırsat'tan Demir Country'e Özel Tatil Kampanyası!

 • Nirvana Güneşli

  İSTANBUL / BAĞCILAR

  İstanbul'un Merkezinde Böyle fiyat Yok!

  İstanbul'un Merkezinde Böyle fiyat Yok!

yukarı