İzmir'de Yeni Nesil Yaşam: Avlu Torbalı

İzmir’in gözde bölgelerinden Torbalı’da hayata geçirilen Avlu Torbalı projesi, yeni nesil bir yaşamın kapılarını açıyor. 

İzmir'de Yeni Nesil Yaşam: Avlu Torbalı
29.09.2017 - Cuma

İzmir’in gözde bölgelerinden Torbalı’da hayata geçirilen Avlu Torbalı projesi, yeni nesil bir yaşamın kapılarını açıyor. 

17 bin metrekarelik arsa üzerine kurulan Avlu Torbalı projesi Nurem İnşaat ve Sürmeli GMG tarafından hayata geçiriliyor. Çoklu yaşam alanlarını bir araya getiren projede 237 konut ve 233 ofis yer alıyor. 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon konut tiplerinin yer aldığı Avlu Torbalı projesinde konutların alanları 56 metrekareden başlıyor, 99 metrekareye kadar yükseliyor. 

Avlu Konutları Konsepti

İçerisinde restoran, cafe, süpermarket ve seçkin markaların olduğu 100’e yakın mağazanın da yer aldığı Avlu Torbalı projesi 6 bloktan oluşuyor. Proje her detayın düşünüldüğü, her metrekarenin en iyi şekilde kullanıldığı Avlu konutları konseptinde daireler, huzurlu, sakin ve güvenli bir yaşam sunuyor.

Kentin Yeni Buluşma Noktası

"Kentin yeni buluşma noktası" sloganıyla yola çıkan Avlu Torbalı projesi zengin sosyal olanakları ile yeni bir yaşam anlayışı geliştiriyor.  Torbalı bölgesinin ilk alışveriş konseptli yapısı olarak Torbalı Adalet Sarayı'nın yanında yer alan Avlu Torbalı projesi yeni devlet hastanesinin karşısında, İzmir'e 30 kilometre, Adnan Menderes Havalimanı'na ise 20 kilometre mesafede inşa ediliyor.

Ofiste Ev Rahatlığı

Konutlarla birlikte iş yaşamına da fark katan Avlu Torbalı projesinde, ofisler için her katta 3 adet ortak kullanımlı toplantı odaları, her ofise özel arşiv depolama alanı, merkezi ısıtma ve soğutma, asansörler ve temizlik hizmeti gibi olanaklar yer alıyor. Projede ofis blokları Mayıs 2019'da, konut blokları ise Haziran 2019'da teslim edilecek.