İş GYO,1000 Konutluk Yatırımı Erteledi!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), İstanbul Tuzla'da inşa edeceği ve 1000 konuttan oluşan projeyi erteledi. Gayrimenkul sektörünün başarılı ve İş Bankası bünyesinde faaliyetlerini sürdüren, İş GYO, 2018 yatırımları içinde yer alan 1000 konutluk Tuzla projesini erteleme kararı aldı.

İş GYO,1000 Konutluk Yatırımı Erteledi!
06.09.2018 - Perşembe

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), gayrimenkul sektörüne kazandırdığı başarılı ve önemli yatırımları ile sektörün önemli saha oyuncuları arasında yer alıyor. İş Bankası bünyesinde bulunan İş GYO, 2018 yatırımları kapsamında planladığı 1000 konutluk Tuzla projesini erteledi.

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, bu yıl yatırım planları kapsamında yer alan ve İstanbul’un Tuzla ilçesinde inşa edeceği, Tuzla projesini konut projesini flaş bir kararla erteledi. Konu hakkında Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamama erteleme kararı duyuruldu. İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından KAP’a yapılan açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

"Yönetim Kurulumuzun 5 Eylül 2018 tarihinde yapılan toplantısında; Şirketimizin geliştirmeyi planladığı Tuzla Konut Projesinin, mevcut konjonktür dikkate alınarak, uygun yatırım koşulları oluşuncaya kadar ertelenmesine karar verilmiştir. Projeye ilişkin piyasa koşulları aktif olarak izlenecek olup, süreç içerisinde bir gelişme meydana gelmesi durumunda, söz konusu husus kamuya açıklanacaktır." denildi.

Tuzla Projesi, 1000 Konuttan Oluşacaktı!

Daha önce İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın bu yıl yatırımları arasında yer alan Tuzla projesi için 2016 yılında proje geliştirmek üzere satın aldığı arsa üzerinde planlanıyordu. Projenin, 690 milyon TL finansman hariç yatırım bedeli ile hayata geçirilmesini planlandığı ve yaklaşık 1.000 konuttan oluşması ile bölgedeki nitelikli konut ihtiyacına katkıda bulunması planlanmıştı. Öte yandan; İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’ın halen devam eden projeleri arasında; İstanbul Finans Merkezi Projesi ve İstanbul İnistanbul Projesi yer alıyor.

İş GYO, Büyük Projelere İmza Attı!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı,  bugüne kadar Tuzla Ofis ve Meydan Çarşı,  İstanbul Türkiye İş Bankası Teknoloji ve Operasyon Merkezi, İstanbul Kanyon Alışveriş Merkezi, İstanbul İş Kuleleri Kompleksi (Kule 2 – Kule 3 – Kule Çarşı), İstanbul Tuzla Çınarlı Bahçe Konut Projesi, İstanbul Kartal Manzara Adalar Projesi, İzmir Ege Perla Projesi, İstanbul Taksim Ofis Lamartine Projesi ve İstanbul Marmara Park Avm gibi pek çok başarılı yatırımı hayata geçirdi.

Fırsat Projeleri

Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Strada Bahçeşehir'de Yaşam Yeni Caddesinde

Strada Bahçeşehir'de Yaşam Yeni Caddesinde

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'de Kiralarınız Eve Dönüşsün

AND Pastel'de Kiralarınız Eve Dönüşsün

Çiftçi Towers

İSTANBUL / BEŞİKTAŞ

İstanbul Kadar Eşsiz Bir Yaşam...

İstanbul Kadar Eşsiz Bir Yaşam...

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

170 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

170 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

Sur Yapı Antalya

ANTALYA / KEPEZ

Sur Yapı Antalya'da Yaz Fırsatı

Sur Yapı Antalya'da Yaz Fırsatı