İNDER: Türkiye İçin Kazanç Vakti!

İNDER: Türkiye ekonomisinin dinamosu olan İnşaat sektörü, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi sağlıklı ve güçlü bir şekilde çalışmasını sürdürmeye devam edecek.

İNDER: Türkiye İçin Kazanç Vakti!
29.08.2018 - Çarşamba

Gayrimenkul sektöründe başlatılan ve firmalar tarafından yoğun ilgi ve destek gören, Türkiye İçin Kazanç Vakti kampanyasını değerlendiren İNDER Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım; "Tarihimizi ve yakın geçmişimizi şöyle bir gözden geçirsek; “Birlikten Güç Doğar” cümlesinin ne kadar doğru bir özdeyiş olduğunu görürüz" anımsatmasında bulundu.

Türkiye'nin şimdiye kadar defalarca ekonomik ve siyasi abluka altına alındığına işaret eden Nazmi Durbakayım, bütün bu sıkıntıların her seferinde tüm Türkiye'nin, el ve güç birliği sayesinde aşıldığını söyledi. Böylesi önemli zamanlarda her kişi ve kurumun elini taşın altına koyduğuna dikkat çeken İNDER Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım,‘BEN’ öznesi yerine “BİZ” demenin ne kadar önemli olduğunun önemli olduğuna işaret etti.

İNDER Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım konuya ilişkin açıklamasına şöyle devam etti: "Bugün olduğu gibi; Türkiye üzerine kurulan her oyunda, her baskıda Türkiye Cumhuriyeti’nin ilgili kurumları, kendisinden beklenen bilgi ve cesaretle görevini yerine getirmek için kolları sıvadı. İnsanları ve kurumları bir araya getirerek, güçlü bir sinerji yarattı. Ortaya çıkan güç ise önündeki her türlü sorunu alnının akıyla aşmasını bildi. Bugün yine dış odakların Türkiye üzerine kurduğu ekonomik baskı var. Bunu da, yine güç birliği yaparak aşacağımıza inanıyorum. Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’un liderliğinde başlatılan Türkiye İçin Kazanç Vakti kampanyası ile sektörümüzdeki durgunluğu aşacağımıza inanıyorum" dedi.

Güç Birliği Tüm Türkiye’ye Yayıldı!

İNDER olarak; 2018 yılını “KAR değil AR yılı” olarak gördüklerine işaret eden Nazmi Durbakayım; "Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’un açıkladığı “Türkiye için Kazanç Vakti” kampanyası sektörden büyük destek gördü. Kampanyanın duyurulmasından hemen sonra Türkiye’nin birçok yerinden İNDER’e üyelik talepleri gelmeye başladı. Gelen taleplerin amacı; kampanya ile konut satmaktan ziyade, Türkiye ekonomisine yapılan saldırıya karşı oluşturduğumuz güç birliğine destek vermek içindi. Diğer taraftan 112 üyeden oluşan İNDER’de yaklaşık 30 firma 100’ü aşkın projesiyle kampanyaya katılım sağlamaya karar verdi. Emlak Konut GYO’nun şartlarını kendi özel projelerine uyarlayan üyelerimizin bazıları taksitlendirmeyi kendi bünyelerinde yaparken bazı üyelerimiz anlaşmalı bankalarla 120 ay ve 0.98 faiz imkanını sunacaklar" değerlendirmesinde bulundu.

Fırsat Projeleri

Strada Bahçeşehir

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Strada Bahçeşehir'de Yaşam Yeni Caddesinde

Strada Bahçeşehir'de Yaşam Yeni Caddesinde

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'de Kiralarınız Eve Dönüşsün

AND Pastel'de Kiralarınız Eve Dönüşsün

Çiftçi Towers

İSTANBUL / BEŞİKTAŞ

İstanbul Kadar Eşsiz Bir Yaşam...

İstanbul Kadar Eşsiz Bir Yaşam...

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Sıra Dışı Olma Sırası Şimdi Evinizde

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

170 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

170 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

Sur Yapı Antalya

ANTALYA / KEPEZ

Sur Yapı Antalya'da Yaz Fırsatı

Sur Yapı Antalya'da Yaz Fırsatı