Hep İstanbul'da Yüzde 5 Peşin, 5 Yıl 0 Faiz

Esenyurt'ta 56 bin 880 metrekarelik arsa alanında yükselen Hep İstanbul’da dev bir kampanya başladı. İşte detaylar...

Hep İstanbul'da Yüzde 5 Peşin, 5 Yıl 0 Faiz
15.09.2017 - Cuma

Tekfen Emlak Geliştirme tarafından Esenyurt Sınırlarında hayata geçirilen Hep İstanbul projesinde yeni bir kampanya başladı…

Tekfen Emlak Geliştirme'nin girişimiyle Esenyurt bölgesinde yükselen Hep İstanbul projesi ev sahini olmak isteyenlerin yüzünü güldürecek bir kampanyaya imza atıyor. Lokasyon itibariyle D100 ve TEM bağlantı yollarının kesiştiği vadinin tam ortasında yer alan projede yüzde 5 peşinat ödeyerek konut sahibi olmak mümkün. 

İşte Detaylar

Hep İstanbul projesinde ödenecek yüzde 5’lik peşinat sonrası daireniz sizin oluyor. Sonrasında 5 yıl boyunca faizsiz taksit ödemeleri yapılıyor ve birer yıl arayla yüzde 15’lik ara ödemeler gerçekleştiriliyor. Projede fiyatı 660 bin lira olan 157 metrekarelik bir daire için ödeme planı şöyle:

Arsa alanı 56 bin 880 metrekare olan Hep İstanbul projesinde bir evden çok geniş ve kapsamlı bir yaşam sunuluyor. Üçüncü havalimanına ve üçüncü köprü bağlantılarına olan mesafesi ile de dikkat çeken proje bölgede ilk LEED sertifika adayı konut projesi durumunda.

11 blok ve 14 sıralı evlerden oluşan, Hep İstanbul’da 24 saat kameralı güvenliğin sağlandığı, açık - kapalı çocuk yüzme havuzları, çok amaçlı oyun alanlarının yanı sıra, basketbol, futbol ve tenis sahaları da yer aldığı bir yaşam alanı sunuluyor.

Fırsat Projeleri