İletişime Geç
Bizi Ara +90 (212) 944 45 50 Bize Yaz +90 (549) 590 90 95

Haber

Ofis

Villa

Konut

Son Araman (“beylikdüzü” Tüm ilanlar Satılık Ev)

Fırsat Projeleri
eEtrolife

AKS Focus İstanbul

AKS Focus İstanbul projesi İstanbul'un en nezih bölgelerinden Beylikdüzü'nde AKS Grup tarafından hayata geçirildi.

eEtrolife

Marina 24

Marina 24 Projesi, sektörün başarılı markalarından 24 Gayrimenkul tarafından, Mimaroba lokasyonunda 30 dönüm arazi  üzerinde yükseliyor.

eEtrolife

Projede Fırsat'tan Demir Country'e Özel Fiyat Kampanyası!

Demir Country 'den yılın son kampanyalı daireleri Projede Fırsat'a özel fiyat seçenekleriyle sizi bekliyor. Kampanyadan faydalanmak için acele edin...

Projenizi gönderin Ücretsiz olarak yayınlayalım. Hemen Başla
AKS Focus İstanbul

AKS Focus İstanbul

AKS Focus İstanbul projesi İstanbul'un en nezih bölgelerinden Beylikdüzü'nde AKS Grup tarafından hayata geçirildi.

Fırsatı Hemen Yakala sag
Marina 24

Marina 24

Marina 24 Projesi, sektörün başarılı markalarından 24 Gayrimenkul tarafından, Mimaroba lokasyonunda 30 dönüm arazi  üzerinde yükseliyor.

Fırsatı Hemen Yakala sag
Demir Country

Projede Fırsat'tan Demir Country'e Özel Fiyat Kampanyası!

Demir Country 'den yılın son kampanyalı daireleri Projede Fırsat'a özel fiyat seçenekleriyle sizi bekliyor. Kampanyadan faydalanmak için acele edin...

Fırsatı Hemen Yakala sag
Makyol Santral

53 Yıllık Makyol Güvencesi

En güzel alışveriş, kaliteli bir hayata adım atmakla başlar. Makyol Santral, 53 yıllık Makyol güvencesi ile Akbatı'nın tam karşısında sizi bekliyor!

Fırsatı Hemen Yakala sag

E-Sunum Hizmeti Verdiğimiz Projeler

E Sunum

Projede Frısat E-Sunumlar hakkında daha fazla proje ve bilgi almak için

Detaylı Bilgi Al sag

Hedefevim Çalışma Şartları Nedir?

Hedefevim, son yıllarda giderek artan faizsiz gayrimenkul taleplerini karşılamak adına kurulmuş bulunan finans şirketleri arasında yer almaktadır

Hedefevim Çalışma Şartları Nedir?
09.10.2019 - Çarşamba

Hedefevim, son yıllarda giderek artan faizsiz gayrimenkul taleplerini karşılamak adına kurulmuş bulunan finans şirketleri arasında yer almaktadır. Gayrimenkul finans ve otomotiv sektörü konusunda uzmanlaşmış kadrolar tarafından projelendirilen ve hem dünyada hem de Türkiye’de ilk kez uygulanan modellerle katılımcısını ev, araba sahibi yapan firma, her geçen gün artan katılımcı sayısı artan binlerce aileyi ev sahibi yapmış bulunmaktadır.

Genellikle alt ve orta gelir düzeyine sahip ailelerin küçük bütçelerle ev sahibi olabildiği hedefevim modelleri, katılımcıya banka kredisi kullandırmadan, faiz ödemesi olmadan, ekstra masraf ödetmeden gayrimenkul sahibi yapmaktadır.

-Çekilişli sıralama modeli

-Peşinatlı serbest ödeme modeli

-Peşinatsız serbest ödeme modeli hedefevim tarafından projelendirilmiş bulunan gayrimenkul edindirme yöntemleridir.

Çekilişli Sıralama Yöntemi Şartları Nelerdir?

Hedefevim, projelendirdiği her üç modelde de, katılımcılardan katılım payı dışında herhangi ekstra bir ödeme almaz. Sisteme kayıt yaptıran katılımcılar kendi bütçeleri doğrultusunda verdikleri kararlarla ev, araba sahibi olarak hayallerini gerçekleştirmektedir. Çekilişli sıralama yönteminde katılımcı öncelikle almak istediği ev veya arabanın fiyatını belirler. Daha sonra peşinat verip vermeyeceğine karar vermesi gereken katılımcı, tercihini yaptıktan sonra 60 ile 240 kişiden oluşan guruplara dâhil edilmektedir. Katılımcı her ay ödeyeceği taksitleri de belirledikten sonra, Sözleşme imzalanmakta, noter huzurunda yapılan çekilişlerle tüm katılımcıların evlerini alacakları tarih belirlenmektedir.

Peşinatlı Serbest Ödeme Şartları Nelerdir?

Peşinatlı sistemde, katılım sağlayan herkes ne kadar peşinat ödeyeceğini belirledikten sonra aylık taksit ödemelerini belirlemektedir. Sözleşme imzalandıktan sonra katılımcıların evlerini alacakları tarih noter ve katılımcıların huzurunda yapılan kura çekimiyle belirlenmektedir. Katılımcı bu yöntemde ev tesliminden önceki ödemelerde artırıma giderek borcunu daha erken kapatabilme hakkına da sahiptir. Taksit ödemelerinin sabit tutulmasına karşın, katılımcı dilediği dönemlerde ödemelerini yükseltebilme, ara ödeme yapabilme imkânına sahip bulunmaktadır.

Peşinatsız Serbest Ödeme Şartları Nelerdir?

Hedefevim tarafından kullanıma sunulan son model, katılımcıların her aşamasını kendi bütçe olanaklarına göre belirlediği bir modeldir. Katılımcı alacağı evin değerini belirledikten sonra, ileriki dönemlerde ara ödeme yapıp yapmayacağını belirtmelidir. Sonraki aşamada aylık ödeyebileceği taksitleri belirleyen katılımcılar, aynı vade ve şartlara sahip kişilerle birlikte bir fona dâhil edilmektedir. Sonraki aşamada karşılıklı olarak sözleşme imzalanmakta, katılımcıların evlerini alacakları tarih hemen belirlenmektedir.

Teslimat tarihinde evini alan katılımcı hayallerini gerçekleştirerek kalan borçlarını sabit ödemeler halinde ödemeye devam edebilmektedir. Her ne kadar ödemeler sabitlenmiş olsa bile, katılımcı ödemelerini istediği tarihte yükselterek yeniden düzenleme talebinde bulunabilmektedir. Ayrıca borcu erken kapatma ve ara ödemeler yapılarak borcun erken bitirilmesi de mümkündür.

Hedefevim tarafından kullanıma sunulan tüm modeller, katılımcılara ekstra hiçbir külfet getirmeden ev sahibi olabilmelerine olanak sağlamaktadır. Ev alma tarihlerinde en küçük bir gecikme yaşanmadan teslimat yapılarak katılımcıların hayallerine kavuşması sağlanır. Hedefevim katılımcılar tarafından belirlenen ev ve otomobil bedelleri üzerinden alınmakta olan çalışma ücreti dışında herhangi ekstra ödeme almadığı gibi, tüm modeller, faizsiz ve banka kredisiz şekilde sunulmaktadır.

Sözleşme aşamasından sonra yapılan sıralama belirleme işlemleri, ham katılımcılar hem de yetkili noterler huzurunda canlı yayınlanmak suretiyle yapılmaktadır. Bu sebeple herhangi bir karışıklığa veya suiistimale meydan verilmeden sıralamalar belirlenmektedir. Küçük taksitlerle ev ve otomobil almak isteyen herkesin Türkiye’nin neresinde olurlarsa olsunlar katılabildiği hedefevim sistemi, her geçen gün büyüyerek binlerce kişinin oluşturduğu dev bir aile haline gelmektedir. Herhangi bir faiz ödemesi olmadan çok daha kısa sürelerde ev sahibi olmak isteyen herkes, hiçbir ön koşul söz konusu olmadan sisteme katılım sağlayabilmektedir.

 

 • Ege Vadisi

  ANKARA / ÇANKAYA

  Vadi Apartments Ege vadisinin Yeni Etabı!

 • Meva Şehir

  ANKARA / ETİMESGUT

  Komşularınız Yerini Aldı Şimdi Sıra Sizde

 • Nef Reserve Kandilli

  İSTANBUL / ÜSKÜDAR

  Kandilli’nin tarihi dokusunda, her gün değerlenen ayrıcalıklı bir yaşam

 • Sinpaş Koru Aura

  İSTANBUL / ÜMRANİYE

  Yeni Normale Özel Tasarlanan İlk Örnek Yaşam Projesi

 • Sinpaş Boulevard Çankaya

  ANKARA / ÇANKAYA

  Ankara Çankaya da Boulevard yaşamı!

 • Nef Sapanca

  SAKARYA / SAPANCA

  Çok yakında Sapanca'ya Nef'ten bakacaksınız.

yukarı