Hedefevim Çalışma Şartları Nedir?

Hedefevim, son yıllarda giderek artan faizsiz gayrimenkul taleplerini karşılamak adına kurulmuş bulunan finans şirketleri arasında yer almaktadır

Hedefevim Çalışma Şartları Nedir?
09.10.2019 - Çarşamba

Hedefevim, son yıllarda giderek artan faizsiz gayrimenkul taleplerini karşılamak adına kurulmuş bulunan finans şirketleri arasında yer almaktadır. Gayrimenkul finans ve otomotiv sektörü konusunda uzmanlaşmış kadrolar tarafından projelendirilen ve hem dünyada hem de Türkiye’de ilk kez uygulanan modellerle katılımcısını ev, araba sahibi yapan firma, her geçen gün artan katılımcı sayısı artan binlerce aileyi ev sahibi yapmış bulunmaktadır.

Genellikle alt ve orta gelir düzeyine sahip ailelerin küçük bütçelerle ev sahibi olabildiği hedefevim modelleri, katılımcıya banka kredisi kullandırmadan, faiz ödemesi olmadan, ekstra masraf ödetmeden gayrimenkul sahibi yapmaktadır.

-Çekilişli sıralama modeli

-Peşinatlı serbest ödeme modeli

-Peşinatsız serbest ödeme modeli hedefevim tarafından projelendirilmiş bulunan gayrimenkul edindirme yöntemleridir.

Çekilişli Sıralama Yöntemi Şartları Nelerdir?

Hedefevim, projelendirdiği her üç modelde de, katılımcılardan katılım payı dışında herhangi ekstra bir ödeme almaz. Sisteme kayıt yaptıran katılımcılar kendi bütçeleri doğrultusunda verdikleri kararlarla ev, araba sahibi olarak hayallerini gerçekleştirmektedir. Çekilişli sıralama yönteminde katılımcı öncelikle almak istediği ev veya arabanın fiyatını belirler. Daha sonra peşinat verip vermeyeceğine karar vermesi gereken katılımcı, tercihini yaptıktan sonra 60 ile 240 kişiden oluşan guruplara dâhil edilmektedir. Katılımcı her ay ödeyeceği taksitleri de belirledikten sonra, Sözleşme imzalanmakta, noter huzurunda yapılan çekilişlerle tüm katılımcıların evlerini alacakları tarih belirlenmektedir.

Peşinatlı Serbest Ödeme Şartları Nelerdir?

Peşinatlı sistemde, katılım sağlayan herkes ne kadar peşinat ödeyeceğini belirledikten sonra aylık taksit ödemelerini belirlemektedir. Sözleşme imzalandıktan sonra katılımcıların evlerini alacakları tarih noter ve katılımcıların huzurunda yapılan kura çekimiyle belirlenmektedir. Katılımcı bu yöntemde ev tesliminden önceki ödemelerde artırıma giderek borcunu daha erken kapatabilme hakkına da sahiptir. Taksit ödemelerinin sabit tutulmasına karşın, katılımcı dilediği dönemlerde ödemelerini yükseltebilme, ara ödeme yapabilme imkânına sahip bulunmaktadır.

Peşinatsız Serbest Ödeme Şartları Nelerdir?

Hedefevim tarafından kullanıma sunulan son model, katılımcıların her aşamasını kendi bütçe olanaklarına göre belirlediği bir modeldir. Katılımcı alacağı evin değerini belirledikten sonra, ileriki dönemlerde ara ödeme yapıp yapmayacağını belirtmelidir. Sonraki aşamada aylık ödeyebileceği taksitleri belirleyen katılımcılar, aynı vade ve şartlara sahip kişilerle birlikte bir fona dâhil edilmektedir. Sonraki aşamada karşılıklı olarak sözleşme imzalanmakta, katılımcıların evlerini alacakları tarih hemen belirlenmektedir.

Teslimat tarihinde evini alan katılımcı hayallerini gerçekleştirerek kalan borçlarını sabit ödemeler halinde ödemeye devam edebilmektedir. Her ne kadar ödemeler sabitlenmiş olsa bile, katılımcı ödemelerini istediği tarihte yükselterek yeniden düzenleme talebinde bulunabilmektedir. Ayrıca borcu erken kapatma ve ara ödemeler yapılarak borcun erken bitirilmesi de mümkündür.

Hedefevim tarafından kullanıma sunulan tüm modeller, katılımcılara ekstra hiçbir külfet getirmeden ev sahibi olabilmelerine olanak sağlamaktadır. Ev alma tarihlerinde en küçük bir gecikme yaşanmadan teslimat yapılarak katılımcıların hayallerine kavuşması sağlanır. Hedefevim katılımcılar tarafından belirlenen ev ve otomobil bedelleri üzerinden alınmakta olan çalışma ücreti dışında herhangi ekstra ödeme almadığı gibi, tüm modeller, faizsiz ve banka kredisiz şekilde sunulmaktadır.

Sözleşme aşamasından sonra yapılan sıralama belirleme işlemleri, ham katılımcılar hem de yetkili noterler huzurunda canlı yayınlanmak suretiyle yapılmaktadır. Bu sebeple herhangi bir karışıklığa veya suiistimale meydan verilmeden sıralamalar belirlenmektedir. Küçük taksitlerle ev ve otomobil almak isteyen herkesin Türkiye’nin neresinde olurlarsa olsunlar katılabildiği hedefevim sistemi, her geçen gün büyüyerek binlerce kişinin oluşturduğu dev bir aile haline gelmektedir. Herhangi bir faiz ödemesi olmadan çok daha kısa sürelerde ev sahibi olmak isteyen herkes, hiçbir ön koşul söz konusu olmadan sisteme katılım sağlayabilmektedir.

 

Fırsat Projeleri

Evora Denizli

DENİZLİ / BABADAĞ

Evora Denizli'de

Evora Denizli'de "0" Peşinatla Ev Sahibi Olun

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'den Yeni Yılın Yeni Fırsatı!

AND Pastel'den Yeni Yılın Yeni Fırsatı!

Sinpaş Finans Şehir

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Sinpaş Finans Şehir'de Az Katlı Çok Farklı Yaşam...

Sinpaş Finans Şehir'de Az Katlı Çok Farklı Yaşam...

Evora İstanbul

İSTANBUL / TUZLA

Hayallerinize Kavuşma Zamanı

Hayallerinize Kavuşma Zamanı

Aydos Land

İSTANBUL / PENDİK

2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

Gökorman

İSTANBUL / ÜMRANİYE

Yerden Göğe Kadar Sinpaş Harikası

Yerden Göğe Kadar Sinpaş Harikası