GYODER, Gelişen Kentler Zirvesi'ni Erzurum'da Yapacak!

Erzurum’ da GYODER tarafından düzenlenecek olan ‘Gelişen Kentler Zirvesi’nde sektör tüm yönleriyle ele alınacak.

GYODER, Gelişen Kentler Zirvesi'ni Erzurum'da Yapacak!
20.09.2017 - Çarşamba

Erzurum’ da GYODER tarafından düzenlenecek olan ‘Gelişen Kentler Zirvesi’nde sektör tüm yönleriyle  ele alınacak.

GYODER’in, gelişen kentlerin yatırım fırsatlarını sektör temsilcileri ile buluşturmak için düzenlediği ‘Gelişen Kentler Zirvesi’nin 8‘incisi, 3-4 Ekim 2017 tarihlerinde, Erzurum’da yapılacak. Erzurum Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle gerçekleştirilecek etkinlikte GYODER’in hazırladığı, ‘Erzurum Raporu’ konuşmacılar tarafından tüm yönleriyle tartışılacak. Erkonut’un zirve sponsoru, Halk GYO’nun ana sponsor olduğu zirvede, ekonomist Prof. Dr. Kerem Alkin, konuşmacı olarak iştirak edecek.

Erzurum’un Gayrimenkul Potansiyeli Konuşulacak!

‘Gelişen Kentler Zirvesi-Erzurum’da, Erzurum ve çevresinin, genel sosyo-ekonomik değerlerinin yanı sıra, gayrimenkul alanındaki potansiyel ve sunduğu fırsatlar üzerinde duracak.

GYODER Başkanı Dr. Feyzullah Yetgin, “‘GYODER olarak, bu yıl 8’incisini düzenleyeceğimiz ‘Gelişen Kentler Zirvesi’ni, Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin işbirliği ile Erzurum’da gerçekleştiriyoruz. Düzenlendiği her kentte önemli işbirliklerine ve kente yatırım yapılmasına vesile olan ‘Gelişen Kentler Zirvesi’nde, gayrimenkul sektörü temsilcileri, yerel yöneticiler, yatırımcılar ve uzmanlarla bir araya gelerek, fikir ve bilgi alışverişlerinde bulunacağız” diye konuştu.

Fırsat Projeleri