GYODER Başkanı Yetgin'den 15 Temmuz Vurgusu

Konut sektörünün önde gelen oluşumlarından GYODER Başkanı Feyzullah Yetgin, 15 Temmuz'un zorlukları birlik ve beraberlikle aşılacağını gösterdiğini söyledi.

GYODER Başkanı Yetgin'den 15 Temmuz Vurgusu
13.07.2018 - Cuma

15 Temmuz Darbe Girişimi'nin yıl dönümü öncesinde açıklamalarda bulunan GYODER Başkanı Feyzullah Yetgin, 15 Temmuz'da demokrasi için verilen mücadelenin Türkiye’nin gücünü bir kez daha ortaya koyduğunu dile getirdi.

Feyzullah Yetgin, toplumun tüm kesimlerinin demokrasiye ve ülkeye sahip çıktığı 15 Temmuz'un milli birlik ve beraberliğin zaferi olarak "Demokrasi ve Milli Birlik Günü" adıyla anıldığını kaydederek, "Darbe girişimine karşı mücadele verirken yaşamını yitiren şehitlerimizi bir kez daha saygı ve minnetle anıyor, kahraman gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz" ifadelerini kullandı.

ZORLUKLARI BİRLİK VE BERABERLİKLE AŞIYORUZ

15 Temmuz'un, son yıllarda hızla gelişen ve büyüyen Türkiye'nin yakın tarihinde önemli dönüm noktalarından biri olduğunun altını çizen Yetgin, "Yüce milletimiz 15 Temmuz'da gösterdiği cesaret, inanç, birlik ve beraberliği ile tüm dünyaya örnek oldu. Demokrasi için verdiğimiz mücadele, Türkiye'nin gücünü bir kez daha ortaya koydu ve yaşanan tüm zorlukları birlik ve beraberlikle aşacağımızı gösterdi." diye konuştu.

KONUTTA GÜÇ BİRLİĞİ KAMPANYASI HEDEFİNE ULAŞTI

Güçlü birlikteliğe katkı sağlamayı hedefleyen GYODER'in, 15 Temmuz'un hemen ardından, sektöre ve Türkiye'nin ekonomik büyümesine destek olmak amacı ile başlattıkları Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye' kampanyası ile alınan sonuçların, ülke ve sektör tarihine geçecek nitelikte olduğunun altını çizen Yetgin, "Güç Birliği'nin ikinci adımını ise ‘20 yıl vade ve düşük faizli konut kredisi' kampanyasıyla attık. Böylece hem ülke ekonomisine hem sektöre hem de vatandaşa katkı sağladık. Yaşanan tüm zorluklara rağmen bu birlikteliğin sağlanması, aslında ülkemize duyulan güvenin bir yansıması oldu." şeklinde konuştu.

TBMM BİNASI ONARILDI

Yetgin, 15 Temmuz'dan birkaç gün sonra toplanan GYODER Yüksek İstişare Kurulu'nun, darbe girişimi sırasında hasar gören Meclis binasının onarımı için harekete geçtiğini belirterek, şöyle devam etti: "Meclis Başkanı'ndan, ‘Meclisimizi yeniden inşa etmek bu milletin görevidir. 32 üye firmamızla birlikte bu onurlu görevi milletimize layık bir şekilde tamamlayacağız' diyerek izin istedik. TBMM Başkanlığı'nın da uygun görmesiyle bir protokol imzalandı ve GYODER ‘Milletin Meclisini Millet Yapar' konsorsiyumu, Meclis'in hasar gören bölümlerinde 2016'da başlattığı ve büyük bir özenle gerçekleştirdiği onarımı, 2017 yılı sonunda tamamladı. GYODER olarak, 15 Temmuz gecesinde milletin iradesine yapılan saldırıdaki en önemli ve anlamlı cephelerden biri olan Türkiye Büyük Millet Meclisi binasının onarımını yapmış olmaktan onur duyuyoruz."

GYODER'İN ÖNCELİKLİ HEDEFİ ÜLKENİN KALKINMASI

Daha aydınlık bir gelecek için demokrasiye kararlılıkla sahip çıkmanın ve ülkenin kalkınmasına katkıda bulunmanın GYODER'in öncelikli görevi olduğunu aktaran GYODER Başkanı Yetgin, Türkiye gayrimenkul sektörünün gelişimi adına önemli bir misyon üstlenen bir sivil toplum kuruluşu olarak, ülke için değer yaratmaya devam edeceklerini dile getirdi. 

Yetgin, GYODER olarak hedeflerini şöyle sıraladı: "Bu birlik ruhuyla, ülkemizi çok daha güçlü bir konuma taşıyacağımıza inancımız tamdır. 2023 hedeflerimiz arasında, gelecek nesiller için daha sağlıklı, daha verimli, çevre dostu projelerin ve akıllı şehirlerin hayata geçirilmesine öncülük etmek yer alıyor. Ortak amacımız, gayrimenkul sektörünün büyümesine, güçlenmesine ve ülkemizin çok daha güçlü bir ekonomiye sahip olmasına katkı sağlamaktır.”

Fırsat Projeleri

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy

İSTANBUL / KADIKÖY

Şehrin Dışında Değil Tam Merkezinde

Şehrin Dışında Değil Tam Merkezinde

AND Pastel

İSTANBUL / KARTAL

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

AND Pastel'den 10 Yerine 5 Yılda Biten Kredi Kampanyası!

İnistanbul

İSTANBUL / FATİH

İnistanbul'da Hayat Başlıyor

İnistanbul'da Hayat Başlıyor

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

124 Metrekareden Başlayan Koru Daireleri Satışta

Panorama Incity

İSTANBUL / KAĞITHANE

Lansmandaki Son 2 Daireye Özel Net %30 İndirim

Lansmandaki Son 2 Daireye Özel Net %30 İndirim

Haftanın Fırsat Projesi 3

İSTANBUL / KAĞITHANE

Kaçırılmayacak Fırsat...

Kaçırılmayacak Fırsat...