GYODER, Anadolu Şehirlerini Kucaklayacak!

GYODER’in 18. Genel Kurulu’ndan sonra Yönetim Kurulu Başkanlığı’na getirilen Dr. Feyzullah Yetgin, yeni dönem hedeflerini anlattı.

GYODER, Anadolu Şehirlerini Kucaklayacak!
01.08.2017 - Salı

Gayrimenkul sektörünün önemli platformlarından GYODER’in 18. Genel Kurulu’ndan sonra Yönetim Kurulu Başkanlığı’na getirilen Dr. Feyzullah Yetgin, yeni dönem hedeflerini anlattı.

Dr. Feyzullah Yetgin, “Gayrimenkul 4.0 versiyonunu dünya ile paylaşıp, bu alanda öncü olacağız. Çünkü, dünya gayrimenkul pazarında da taşlar yerinden oynuyor, oyunun kuralları değişiyor. Gelişmiş ülkeler, 4.0 versiyon sanayi devrimi dönemine girdi. Türkiye gayrimenkul sektörüne her anlamda katkı sağlamamız ve yeni bir versiyonun tüm hazırlıklarını tamamlamamız gerekiyor” diye konuştu.

GYODER'de Yeni Hedefler!

Dr. Feyzullah Yetgin, GYODER’in yeni dönem hedeflerinin belirlenmesinde üyelerin görüşlerine çok önem verdiklerini kaydetti. Yetgin, “Üyelerimizin ortak görüşlerden biri de, GYODER’in Anadolu’ya yönelmesiydi. Bu dönem İstanbul dışında, Anadolu şehirlerini kucaklamayı hedefliyoruz. O nedenle bu yıl ‘Gelişen Kentler Zirvesi’ni 3 farklı şehirde düzenleyeceğiz. 2017 içinde zirvelerin yapılmasını planladığımız şehirleri önümüzdeki günlerde paylaşacağız” dedi.

Fırsat Projeleri