Güral İnşaat'tan, Yüzde 5 İndirim Fırsatı!

Sektörünün önemli markalarından Güral İnşaat, bayrama özel kampanyasıyla yatırımcılara bir çok cazip fırsat sunuyor.

Güral İnşaat'tan, Yüzde 5 İndirim Fırsatı!
04.09.2017 - Pazartesi

Sektörünün  önemli markalarından Güral İnşaat, bayrama özel kampanyasıyla yatırımcılara bir çok cazip fırsat  sunuyor.

Güral İnşaat, mükemmel ve kaliteli yaşamı aileniz ve sevdiklerinizle buluşturuyor. Bayramı süresince  Güral İnşaat’ın Çiftehavuzlar projesinden ev almak isteyenler peşin fiyatına yüzde 5 indirim veya yüzde 25 peşin, geri kalanı 36 ay sıfır faiz ödeme şansı yakalıyor. Bağdat Caddesi’nde yer alan proje, ev sahibi olmak isteyenlere Bayram tadında fırsatlar sağlıyor.

Bayram’a özel başlatılan kampanyada ister yüzde 5 indirim, ister yüzde 25 peşin  ve 36 ay sıfır faiz ödeme imkanı ile ev sahibi olmak mümkün. Çiftehavuzlar projesi, 16 daireden meydana geliyor. Projede, 61 ila 86 metrekarelik 1+1, 2+1 loft ve dubleksi daireler, 2 katlı mağaza ticari üniteleri ve 432 m2'lik Loft çatı dubleksi yer alıyor. Projede, konutların Aralık 2017’de teslim edilmesi planlanıyor.

Her Bütçeye Uygu Ödeme Kolaylığı!

Bağdat Caddesi’nde üzerinde, 2 bloktan meydana gelen Çiftehavuzlar projesi, ferah ve geniş odaları, terası ve tavan yüksekliği 5.30 metreyi geçen galerili salonuyla büyük beğeni topluyor. Çiftehavuzlar projesi, yatırımcılara farklı konseptler de kullanım olanağı da  sunuyor. Kişi, satın aldığı dairede özel tasarım yapma şansı da bulabilecek.

Projede yer alan daireler, Home Office olarak da kiralanabilecek. Proje, yeni yapılacak Göztepe 60. yıl parkı Metro istasyonuna yürüyerek 2 dakika, sahile ise 5 dakika yürüme mesafesinde uzaklığa sahip. Projede kullanıcılara; asansörlü otopark hizmeti, özel giriş, resepsiyon hizmeti ve  akıllı  ev sistemi gibi bir çok  ayrıcalık sunuluyor.

Fırsat Projeleri