home
kapat

Finansevim Kampanya Modelleri

Finansevim tüm gelir guruplarına uygun olarak düzenlenmiş bulunan modellerle gayrimenkul ve araba alımına olanak sağlamaktadır.

Finansevim Kampanya Modelleri
09.10.2019 - Çarşamba

Finansevim, faizsiz finans piyasasında faaliyet göstermek amacıyla 2017 yılında Serdar KOLO, Mahmut Mısır ve Emre Özkaya ortaklığında 1 milyon TL sermayeli olarak kurulmuş bir şirkettir. Her türlü emlak ve gayrimenkul alım satımı işlerini iştigal alanı olarak belirleyen şirket, tasarruf sahiplerini ev ve otomobil sahibi yapmak amacıyla faizsiz modeller geliştirmiş bulunmaktadır. Bünyesinde yer alan gayrimenkul, otomotiv ve finans sektörü uzmanları tarafından projelendirilerek kullanıma sunulan modeller sayesinde, tek kuruş faiz, ekstra masraf, ara ödeme gibi masraflarla karşılaşmadan gayrimenkul ve araç sahibi olabilmek mümkün hale getirilmiştir.

Diğer birçok finans sistemlerinden farklı olarak işleyişini tamamen faizden arındırılmış fonlar üzerinden yürüten şirket, katılımcılardan sadece fonlara katılım bedeli adı altında küçük miktarlarda ödeme almaktadır. Ev veya otomobil almak isteyen her T.C vatandaşının katılım sağlayabildiği fon modelleri, kişilerin gelir durumlarına göre ve tamamen faizsiz olarak yürütülmektedir. Finansevim şubelerine başvurmak suretiyle kampanyalara katılım sağlayan herkes, bütçe olanakları ölçüsünde ödemelerle gayrimenkul ve araç sahibi olabilmektedir. Finans evim tarafından sunulan farklı modeller, katılımcıların tercihleriyle şekillendirilmekte, sözleşme yoluyla katılımcının yasal güvenceye kavuşması sağlanmaktadır.

Finansevim Tarafından Sunulan Kampanya Modelleri

Finansevim tüm gelir guruplarına uygun olarak düzenlenmiş bulunan modellerle gayrimenkul ve araba alımına olanak sağlamaktadır. Her biri titiz bir çalışma sonrasında projelendirilen modeller küçük birikimlerin en faydalı şekilde değerlendirilebilmesini amaçlamaktadır.

-Çekiliş fonu

-Vade ortası fonu

-Relax ödeme sonu katılımcılara sunulan fon modelleridir.

Çekiliş Fonu Nedir? Nasıl Katılım Sağlanır?

Çekiliş fonuna katılım sağlayan kişiler, belirli aşamaların tamamlanması sonrasında tamamen faizsiz ve ekstra masraf ödemeden ev ve arabalarına sahip olabilmektedir. 12 aydan 360 aya varan vadelerle ev almayı mümkün hale getiren sistemde süreci katılımcının alacağı ev veya arabanın fiyatını belirlemesiyle başlar. Bu bedel 80 bin 150 bin olabildiği gibi daha da fazlası olabilmektedir. Fon tutarının belirlenmesinden sonraki süreç ise,

-Peşinatlı veya peşinatsız model seçimi

-Aylık taksit ödeme miktarının belirlenmesi

-Gurup vade seçiminin yapılması

-Sözleşme imzalanması

-Fonun kullanılacağı tarihin belirlenmesi ve noter huzurunda çekiliş

-Ev veya aracın teslimi sonrası kalan ödemelerin sürdürülmesi şeklindedir.

Vade Ortası Fonu Nedir? Nasıl Katılım Sağlanır?

Vade ortası fonuna katılmak isteyen kişilerin finansevim şubelerinde görev yapan temsilcilere erişim sağlaması yeterlidir. Sistem hakkında tüm bilgiler sunulduktan sonra katılımcı dilediği fona katılarak ev ve gayrimenkul alımını gerçekleştirebilmektedir. Vade ortası fonunun sağladığı en önemli avantaj, katılımcıların taksit ödeme aşamalarında mola verebilmesi ve dilediğinde ödemelere devam ederek borcunu ödeyebilmesidir.

Tüm aşamaları faizsiz ve ekstra masraflardan muaf olan tüm sitemlerde olduğu gibi, vade ortası fon sisteminde de katılımcının istediği ev veya otomobilde kullanacağı fonu, verecekse peşinat miktarını ve aylık ödemelerini şirket yetkilisine beyan etmelidir. Bu modelde sözleşme yapıldığı an itibarıyla teslimat tarihi belirlenmektedir. Diğer modellerde olduğu gibi, katılımcı dönem içerisinde taksit ve ödeme planlarını bütçe olanakları çerçevesinde serbestçe yapılandırabilmektedir.

Relax Ödeme Fonu Nedir? Nasıl Katılım Sağlanır?

Finansevim tarafından sunulan bir diğer model olan relak ödeme fonu, Türkiye’de ilk kez kullanıma finansevim tarafından sunulan bir modeldir. Bu modelde katılımcı dilediği taksitini herhangi bir ödeme planına bağlı kalmaksızın dilediği gibi ödeyebilmektedir. Teslimat sonrası taksitler belirli bir vadeye göre sabitlenerek ödenmektedir. Finansevim tüm modellerde katılım fonu haricinde herhangi bir ekstra masraf talep etmez. Sistemden ayrılmak isteyen katılımcılar o güne kadar ödemiş oldukları tüm parayı, katılım masrafı haricinde tamamen geri almaktadır.

 • Ege Vadisi

  ANKARA / ÇANKAYA

  Sinpaş Ege Vadisi'nde 0,75 Vade Oranı

  Sinpaş Ege Vadisi'nde 0,75 Vade Oranı

 • Sinpaş Marina Ankara

  ANKARA / ÇANKAYA

  Sinpaş Marina Ankara'da Hem Marina Havası Hem Kanal Manzarası

  Sinpaş Marina Ankara'da Hem Marina Havası Hem Kanal Manzarası

 • Aydos Land

  İSTANBUL / PENDİK

  2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

  2020'de Ev Sahibi Olma Fırsatıı!

 • Metrolife

  İSTANBUL / SANCAKTEPE

  Yuva Kuracaksan Net 0,79 Vade Oranıyla Ev Alacaksın Sinpaş'tan

  Yuva Kuracaksan Net 0,79 Vade Oranıyla Ev Alacaksın Sinpaş'tan

 • Demir Country

  İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ

  Projede Fırsat'tan Demir Country'e Özel Tatil Kampanyası!

  Projede Fırsat'tan Demir Country'e Özel Tatil Kampanyası!

 • Nirvana Güneşli

  İSTANBUL / BAĞCILAR

  İstanbul'un Merkezinde Böyle fiyat Yok!

  İstanbul'un Merkezinde Böyle fiyat Yok!

yukarı