Evinizin Anahtarı Ve Komşunuz Hazır!

Özderici GYO tarafından inşa Maltepe’de konumlanan Nuvo Dragos’un inşası tamamlanan 1. Etabında, yaşama hazır daireler ulaşılabilir fiyatlarla sahiplerini bekliyor.

Evinizin Anahtarı Ve Komşunuz Hazır!
03.10.2017 - Salı

Özderici GYO tarafından inşa Maltepe’de konumlanan Nuvo Dragos’un inşası tamamlanan 1. Etabında, yaşama hazır daireler ulaşılabilir fiyatlarla sahiplerini bekliyor.

Maltepe’de Özderici GYO güvencesiyle yükselen Nuvo Dragos, yaşam ve inşaat kalitesiyle fark yaratıyor. Bölgede Eski Singer fabrikası olarak bilinen 52.000 m2 alanda inşa edilen proje ‘yaşarken öde, yatırımın evin için olsun’ mottosu hayata geçiyor. Yaşamın başladığı ve tüm inşaat sürecinin tamamlandığı projede, daire satın alan yatırımcılar dairelerine hemen taşınabiliyor.

İlk Etapta Yaşama Hazır Daireler!

İki etap olarak planlanan Nuvo Dragos projesi 2 etap olarak planlandı.Proje, 3 blokta toplam 484 daire ve 8 ticari üniteden oluşuyor. Yaşamın başladığı ilk etapta  1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks daire alternatifleri sunuluyor. Klasik konut ve residance alternatifleri ile farklı yaşam stillerine uygun konforlu ve şık daire seçenekleri sunulan projede, fonksiyonel kullanım alanları mevcut. Nuvo Dragos’ta, keyifli bir yaşam alanı sunan daireler geniş balkonlu ve Adalar manzarasına sahip.

Daireler Yüzde 15’e Varan İndirimler!

Nuvo Dragos projesinden konutlar, yüzde 15’e varan indirimlerle yatırımcılara ulaşıyor. Öte yandan, anlaşmalı bankalar  liste fiyatın üzerinden  60 aya 0 faiz,  120 ay için ise 0,45 faiz imkânı sunuyor. Nuvo Dragos 2.726 m2  üzerinde açık ve kapalı sosyal alanlarıyla, 7’den 70’e tüm sakinlerin keyifli ve eğlenceli zaman geçireceği ayrıcalıklı bir yaşam alanı.

Projede; geniş bahçeler, açık ve kapalı 2 adet yüzme havuzu, çocuk havuzu, tenis kortu, basketbol, voleybol sahaları, fitness salonu, Türk hamamı, sauna, seyir terasları, koşu ve yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, güneşlenme terasları ve köpek gezdirme alanları mevcut.
Ulaşım avantajına da sahip olan Nuvo Dragos projesi, özellikle öğrenciler ve çalışanlar için ulaşım sorununu ortadan kaldırıyor. E-5 Karayolu'nun Maltepe sahili tarafında, Marmaray ile entegre Kadıköy Pendik metrosuna yaklaşık 500 metre mesafede yer alan Nuvo Dragos E5,TEM, sahil ve minibüs yolu ulaşım alternatiflerine ve Carrefour Maltepe Park AVM’ye oldukça yakın.

Fırsat Projeleri