Ev Alacaklara Birbirinden Cazip Kampanyalı 5 Proje

down

İnşaat firmaları ev sahibi olmak isteyenleri rahatlatacak kampanyalarını birbiri ardına sunmaya devam ediyor. İşte zorlanmadan ev sahibi olabileceğiniz birbirinden cazip fırsatlar sunan 5 konut projesi...

Resim İstanbul Nefes’te Yüzde 5 Peşinat Yeterli

Sancaktepe bölgesinde Ortadoğu Grup tarafından hayata geçirilen Resim İstanbul Nefes projesi, kent karmaşasından bunalan ve doğayı özleyenler için Aydos Ormanı’nın yanı başında yükseliyor. Ayrıcalıklarla dolu konforlu bir yaşamın kapılarını açan Resim İstanbul projesi 1.310 konuttan oluşuyor.  Resim İstanbul Nefes projesinde yüzde 5 peşinat, yüzde 15 indirim ve 0,76 vade oranı 120 ay kredi avantajı sunuluyor.

Mod istanbul’da 10 Numara Fırsat

Kağıthane’ de yer alan Mod İstanbul, 3 blok olarak tasarlanmış durumda. 2 bin metrekarenin yeşil alana ayrıldığı Mod İstanbul projesi, şehrin merkezindeki konumu ile ev sahiplerine ulaşım konusunda büyük avantaj sağlarken, geniş perspektife sahip bina tasarımıyla da ferah bir yaşamın kapılarını açıyor. Konut sahibi olmak isteyenler için 10 numara fırsat başlatan Mod istanbul’da evinizi şimdi alın ödemesine Mart 2018 de başlayın %10 indirim ve %10 peşinat fırsatlarından yararlanmak için acele edin...

Yeni Nesil Eyüp’le Hayata 100-0 Önde Başlayın 

2+1 ve 3+1 tipinde daire seçeneklerinin sunulduğu Yeni Nesil Eyüp projesinin yüzde 70’ten fazlası yeşile ayrıldı. Mecidiyeköy - Mahmutbey metrosunun Yeşilpınar durağına yakın yerdeki konumu ile göz dolduran Yeni Nesil Eyüp’ün mimari yapısı ve ferah iç mekanları ile dikkat çekiyor. Yeni Nesil Eyüp' te 100 ay 0 faiz fırsatından yararlanın, hayata 100-0 önde başlayın.

Nef Gibi Yazlık: Nef Yalıkavak

Bodrum’un Yalıkavak bölgesinde hayata geçirilen Nef Yalıkavak projesi Timur Gayrimenkul imzası taşıyor. 2 farklı koy 2000 metrekare kumsalıyla dünyaca ünlü mimarların her detayını tasarladığı proje benzerlerine fark yaratıyor. 
Mandalina ağaçlarının arasında, masmavi bir denizin yanı başında yükselen Nef Yalıkavak, Yalıkavak'ta kalan son denize sıfır koyda hayata geçirilen proje 460 metre uzunluğunda bir sahile sahip 100 dönümlük saklı bir burunda inşa ediliyor.

Skyland’da Gayrimenkulünüz Kendini Ödüyor

Eroğlu Gayrimenkul’ün hayata geçirdiği Skyland İstanbul projesi İstanbul’un en merkezi bölgelerinden Şişli Ayazağa bölgesinde yükseliyor. 987 konut, 518 ofis ve 40 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip alışveriş merkezinden oluşan Skyland İstanbul, Seyrantepe'de Türk Telekom Arena'nın hemen yanında yer alıyor.  Skyland İstanbul’da kendi kendini ödeyen ofisiniz 0 peşinat ve 0,50 vade farkıyla sizi bekliyor. Üstelik 10 bin 557 TL'den başlayan taksitlerle..