Nef Yalıkavak

Nef Yalıkavak

Timur Gayrimenkul 
MUĞLA / BODRUM
Nef Yalıkavak
Nef Yalıkavak

Nef Yalıkavak PROJE ÖZELLİKLERİ

Timur Gayrimenkul tarafından yaşam bulan Nef Yalıkavak projesi, firmanın İstanbul dışındaki ilk projesi olma özelliği taşıyor. Timur Gayrimenkul kalitesi ile Bodrum’un Yalıkavak bölgesinde hayata geçirilen Nef Yalıkavak projesi, mandalina ağaçlarının arasında, masmavi bir denizin yanı başında yükseliyor. 

Nef Yalıkavak Mimari

Nef Yalıkavak'ın mimari tasarımı dünyaca ünlü mimarlık ofislerinden Torti Gallas Architects tarafından gerçekleştiriliyor. Bodrum Yalıkavak'ta kalan son denize sıfır koyda hayata geçirilen Nef Yalıkavak projesi 100 bin metrekarelik bir arazide yükseliyor. Büyüklüğü 2 bin metrekareye ulaşan özel bir kumsala sahip olan proje ayrıca 460 uzunluğunda bir de sahil şeridine sahip. 

Toplam 500 adet konutun yer aldığı Nef Yalıkavak projesinde konutların dışında daire sahiplerinin rahatça alışveriş yapabilmesi için mağazalar da yer alıyor. Projede bunların yanı sıra ofis birimleri de mevcut durumda. Üç tarafı denizlerle çevrili olan Nef Yalıkavak projesi daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon dairelerden oluşan konutlar ve villalar olarak sıralanıyor. Projede yer alan konutların alan büyüklüğü 88 metrekareden başlayarak 420 metrekareye kadar yükseliyor. Aynı zamanda ofis ve mağazaların da yer alacağı projede dünyanın en iyi resort otel zincirlerinden Banyan Tree'nin Türkiye'deki ilk ve tek oteli de hizmet verecek.

"Sahil kasabası sıcaklığı" konseptinde tasarlanan Nef Yalıkavak, otel konforunu evinizin rahatlığı içerisinde yaşatacak bir tasarıma sahip. Her evin kapanmaz manzaraya sahip olduğu projede ayrıca bir Nef ayrıcalığı olan ve İstediğiniz an evinize eklenecek, kullanmadığınızda da herhangi bir ücret ödemeyeceğiniz onlarca Foldhome alanı yer alacak.

Nef Yalıkavak Projesi Nerede? 

Nef Yalıkavak projesi Muğla’nın incisi Bodrum’da, Yalıkavak bölgesi üzerinde yer alan denize sıfır bir konumda yükseliyor. Nef Yalıkavak projesi adresi: Yalıkavak mevkii Bodrum/Muğla olarak belirtiliyor.

Nef Yalıkavak Projesi Teslim Tarihi

Nef Yalıkavak projesinin 2018 yılının Aralık ayında tamamlanarak daire sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Nef Yalıkavak Nerede?

Projenin HABERLERİ

Nef Yalıkavak projesi nerede?

Nef Yalıkavak Projesi Fiyat Listesi

Nef Yalıkavak projesi teslim tarihi

Ev Alacaklara Birbirinden Cazip Kampanyalı 5 Proje

Özel Konsepte Sahip 5 Eşsiz Konut Projesi

Açık Artırma İle Konut Satışı Devam Ediyor