Emperia Dragos Fiyat Listesi Ve Teslim Tarihi

Emperia Dragos projesi, kaliteli yapılar felsefesiyle yola çıkan Ulusal Grup tarafından İstanbul Kartal'da hayata geçiriliyor.

Emperia Dragos Fiyat Listesi Ve Teslim Tarihi
13.07.2018 - Cuma

Kısa sürede sektörün güvenilir ve sağlam firmaları arasına giren Ulusal Grup imzasıyla Kartal'ın en değerli bölgesi Dragos'ta yükselen Emperia Dragos projesi, 6 bin 150 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Her biri 18 katlı olmak üzere 2 blok halinde yüksek kalite standartlarında projelendirilen Emperia Dragos Kartal, 30 bin 500 metrekare inşaat alanına sahip. 

EMPERIA DRAGOS ÖRNEK DAİRE VE KAT PLANI

Deniz ve adalar manzarasıyla dikkatleri üzerine toplayan Emperia Dragos Kartal, her biri lüks tasarlanmış ferah ve geniş 2+1 ve 3+1 dairelere sahip, adalar ve panoromik İstanbul manzarasına hakim bir konumda yer alıyor. Projede 71 ila 103 metrekare büyüklükte 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlanmış 144 daire bulunuyor. Projenin kat planları ise 2+1 daireler 71 metrekare ile 88 metrekare, 3+1 daireler ise 100 metrekare ile 103 metrekare arasında dizayn edildi. Bu arada Emperia Dragos projesinde bulunan 8 adet 240 metrekarelik büyüklüğündeki dubleks daire, ev sahiplerinin tamamen kendi istekleri doğrultusunda tasarlanabilecek. İşte Emperia Dragos örnek daire fotoğrafları:

 

EMPERIA DRAGOS NEREDE?

Kartal'ın dikkat çeken ve ulaşım kolaylığı sağlayan noktasında hayata geçirilen Emperia Dragos Kartal projesi, Avrupa'nın en büyük Anadolu Adliye Sarayı'na, Dr. Lütfi Kırdar Kart Eğitim ve Araştırma Hastanesine dakikalar mesafesinde yer alıyor. Proje, İstanbul AVM, Hilltown, İKEA Kartal ve Maltepe Park'a 10 dakika, Maltepe-Gebze arasında şekillenen yeni bir iş ve finans hattına ise komşu bir konumda yer alıyor. Projenin yakın çevresinde yer alan eğitim kurumları arasında ise Bahçeşehir Koleji, Doğa Kolej ve TED Rönesans Koleji bulunuyor. 

EMPERIA DRAGOS FİYAT LİSTESİ VE ÖDEME PLANI

Emperia Dragos Konutları fiyatları 810 bin TL'den başlıyor. Emperia Dragos ödeme planı ise liste fiyatları üzerinden 60 ay taksit şeklinde oluşturuluyor. Projede 2+1 daireler 810 bin TL'den 3+1 daireler ise 1 milyon 66 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkıyor. 

EMPERIA DRAGOS TESLİM TARİHİ

Emperia Dragos projesi teslim tarihi ise 2018 yılı Aralık ayı olarak planlandı. 

EMPERIA DRAGOS SOSYAL AYRICALIKLAR

Teknik donatı alanları ile konforun, deprem yönetmeliği, zemin etüdü, yalıtım özellikleriyle de güvenli bir yaşamın kapısını aralayan projenin geniş sosyal donatı alanları da dikkat çekiyor. Projede peyzajı en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bahçeler, açık yüzme havuzu, şömineler, fitness merkezi, spor alanları, sauna, çocuk oyun alanı, koşu ve yürüyüş parkuru, güvenlik ve otopark da yer alıyor. 

Fırsat Projeleri

Emperia Dragos

İSTANBUL / KARTAL

Emperia Dragos

Emperia Dragos

Queen Bomonti

İSTANBUL / ŞİŞLİ

45 Yıllık Sinpaş Olunca Ev Alması 5 Dakika

45 Yıllık Sinpaş Olunca Ev Alması 5 Dakika

Skyland İstanbul

İSTANBUL / ŞİŞLİ

En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar

En Cazip Yatırım İçin Tek Anahtar

Eston Şehir Koru

İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR

Eston Şehir Koru'da Müstakil Hayat Sizi Bekliyor

Eston Şehir Koru'da Müstakil Hayat Sizi Bekliyor

Nef Reserve Kandilli

İSTANBUL / ÜSKÜDAR

Nef Reserve Kandilli'de Yeni Bloklar Satışta

Nef Reserve Kandilli'de Yeni Bloklar Satışta

Nef Ortayaka

İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA

Nef Ev Değiştirme Kampanyası

Nef Ev Değiştirme Kampanyası